Widok

Nie polecam Martens sport

Po 4 miesiącach użytkowania na piętach zrobiły się dziury . Trzy razy reklamacja była odrzucana , że to niby z mojej winy . W końcu dałem sprawę do rzecznika konsumenta , który przyznał mi rację , ale Martens i to podważył i reklamacje oddalił . Mam buty z innych firm i nigdy nie miałem problemu żeby na piętach się zrobiły dziury . W tym samym czasie kupiła też u nich buty moja żona i stało się to samo . Maja kiepskiej jakości towar , a jak się coś stanie to umywają ręce . To samo powiedział rzecznik praw konsumenta , że z nimi są tylko problemy .
Nie polecam Martens , omijać ich z daleka .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
o jprdl. na pietach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam ich koszulek i kurtki i... jeszcze nie mam dziur na piętach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W obecnych czasach chyba nie trudno zamieścić zdjęcie które uwiarygodniłoby wypowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również nie polecam. Tez miałam z nimi problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolo, chyba pomyliły Ci sie sklepy. Martens to marka obuwia Dr Martens i są bardzo wytrzymałe. Może Ci chodzi o Martes?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre.
I teraz firma Martens może domagać się odszkodowania za potencjalne szkody spowodowane szkalującym wpisem.
W tym sklepie sprzedawane są różne buty ale autor wpisu nie wysilił się żeby podać konkretny model ani nie podlinkował zdjęć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Główną przyczyną przecierania się butów na pięcie jest źle dobrany rozmiar - przecieranie od wewnątrz (za duże buty) lub niepoprawne zdejmowanie butów (zamiast łapką - drugim, jeszcze nałożonym butem - przecieranie od zewnątrz. Jedno i drugie dzieje się z winy kupującego, nie sprzedającego czy producenta. Nie dziwi mnie odrzucona reklamacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Martes Sport- nie uznana reklamacja. (102 odpowiedzi)

Po 5 miesiącach niezbyt intensywnego regularnego biegania, cholewka w bucie Nike przetarła się....

Boks/sztuki walki (9 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Gdańsku najlepiej trenować boks lub jakieś sztuki walki?...

do góry