Widok

Nie polecam na kat.A

Nie polecam szkoły jeżeli chodzi o kat. A
Zmarnowalem sezon ponieważ dwóch instruktorów jak sami przyznali nie są w stanie obsłużyć takiej ilości kursantów. Przez miesiąc czasu nie udało mi sie umówić na nawet godzinę jazdy. Pytając o soboty (mimo zapewnien pani która zapisywała mnie na kurs o możliwości jazdy w ten dzien ) lub o wziecie urlopu na tydzien- zostałem wysmiany.
Przeniosłem się do innej szkoły gdzie nie było problemu z umówieniem się na jazdy i egzamin został zaliczony w krótkim czasie za pierwszym razem.

 Moja ocena

ELKA SCHOOL Gdynia  |  (kategoria: Kursy prawa jazdy)

  • Obsługa: 1
  • Poziom nauczania: 0
  • Wyposażenie: 0
  • Czas trwania kursu: 1
  • Przystępność cen: 0
  • Ocena ogólna: 1

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Niezwykle trudno ustosunkować się do tej opinii ze względu na bardzo odległy termin korzystania z naszych usług, opierając się jednak na tym co zamieścił Pan w komentarzu chcielibyśmy spróbować wyjaśnić z czego wynika fakt, że nie jesteśmy w stanie w absolutnym szczycie sezonu przeprowadzić całego kursu kat. A w 30 dni. Nie jest to wynikiem tego, że mamy mniej liczną kadrę instruktorów lub mniejszą ilość sprzętu do szkolenia niż inne szkoły w Trójmieście (zaryzykować można nawet stwierdzenie, że jest w większości przypadków raczej odwrotnie).
Czas na realizację kursu na motocykle w ciągu roku to w sumie jedynie 5 miesięcy, z czego lipiec i sierpień są oczywiście ze względu na sezon urlopowy najbardziej popularnymi miesiącami. Mamy w naszej szkole niepisaną zasadę, że staramy się w miarę możliwości zapewnić wszystkim naszym kursantom jednakowy dostęp do instruktorów i terminów jazd, nikogo nie faworyzujemy jak również nie dyskryminujemy, nie robimy droższych kursów ekspresowych ani promocji na granicy opłacalności z niejasnych przyczyn. Wierzymy, że właśnie to jest jeden z powodów dla których wielu kursantów obdarza nas zaufaniem i zapisuje się do naszej szkoły wierząc, że na bardzo wysokim poziomie przygotujemy ich do egzaminu i do samodzielnej bezpiecznej jazdy.Świadomi odpowiedzialności jaka na nas spoczywa staramy się wszystkich kursantów sumiennie przeszkolić niestety nie zawsze udaje się sprostać oczekiwaniom szczególnie jeśli jedynym kryterium jest krótki czas trwania kursu. Jest nam bardzo przykro, że taka jest Pana opinia o naszej szkole, rozumiemy że najważniejszy dla Pana był czas realizacji kursu nie pozostaje nam teraz nic innego jak życzyć Panu szerokiej drogi i LwG
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinia konkurencji ......Brawo :-)
najlepsze są anonimowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry