Widok

Nie polecam nikomu !!!!

NIE POLECAM ABSOLUTNIE NIKOMU AGATĘ MEBLE GDAŃSK!!! 8 miesięcy temu ja z moim mężem zdecydowaliśmy się na zakup szafy i wybraliśmy Agata meble w Gdańsku i to chyba był nasz największy błąd.
Po miesiącu czekania na dostawę dostaliśmy swoją szafę uszkodzoną i cała porysowaną.
Odrazu zadzwoniliśmy i zgłosiliśmy do działu reklamacji. Dzownimy do nich co tydzień i co tydzień mówią że wszystko zadzwonią, będzie wymienione i dalej jest cisza. Dzisiaj jest 29.03.2018 roku, elementy są nadal nie wymienione. Cały czas słuchamy wymówek typu: «A ja nic nie wiem, nie słyszałem, za tydzień, zły numer telefonu ... »
Po telefonie do działa głównego wymyślili że był podany inny numer telefonu ( CO JEST TOTALNĄ BZDURĄ )
Dział REKLAMACJI i DZIAL TRANSPORTU to jest śmiechu warte, ludzie są upośledzeni...
Jeżeli wam nie jest szkoda swojego czasu, nerwów i wy jesteście w stanie czekać na wymiane uszkodzonych elementów, cześći... PRZYGOTUJCIE SIĘ że będziecie czekać BARDZO długo!
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość asortymentu: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem w szczerym szoku czytając taka opinie, bo sama byłam ostatnio zmuszona reklamować meble w salonie Agata i nie spotkałam żadnych niedogodności. Byłam wręcz w szoku, ze wszystko odbyło się bardzo sprawnie, bez tony dokumentacji i w dodatku bardzo sympatycznie. Dostarczona do nas sofa niestety w trakcie transportu została uszkodzona - No cóż, zdarza się. Najważniejsze ze po tygodniu mieliśmy już załatwiona reklamacje i nowa sofę na miejscu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie obyło się ze dwa miesiące temu bez reklamacji na szczęście. Salony Agaty znamy w sumie od kilku lat, od czasu gdy wykiwała nas inna firma meblowa - wtedy przestawilismy się na bardziej sprawdzone źrodło. Bralismy od nich i kanapę do salonu, a pozniej do pokoju corki, i stol z kirzeslami, a ostatni zakup tez wlasnie szafa na wymiar dowieziona zgodnie z ustaleniami i zamontowana tak jak bylo w projekcie. Także u nas bez jakichkolwiek uwag do realizacji wszystkich zamówiń, a tym bardziej obsługi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry