Widok
Nie polecam popcornu karmelowego
Po raz setny albo i tysięczny, kupując karmelowy popcorn, dostałam 3/4 zwykłego, który był zimny i gumowy i resztę karmelowego, również zimnego. Więc ja się grzecznie pytam, za co ja płacę? Za resztki z całego dnia czy za popcorn karmelowy? Po raz kolejny zatrułam się, na szczęście, nie aż tak poważnie. Odradzam kupowanie popcornu bo to zwykła ściema jest.
Moja ocena
Multikino Gdynia
kategoria: Kina
obsługa: 5
repertuar: 5
nowości: 5
komfort: 5
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 5
5.0
* maksymalna ocena 6