Widok

Nie polecam!!!

Jestem słuchaczem, co semestr zmiana kadry, co semestr albo w trakcie zmiana szkół... Dyrekcja potrafi tylko mówić że słuchacze nie szanują pieniędzy miasta. Panie w sekretariacie miłe i sympatyczne ale co z tego... Zero informacji, gubią się indeksy, żenada i kpina. Ciekawe jak dyrekcja chce przygotować nas do egzaminu skoro znowu zmieniła się kadra!!!!
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
a poszłaś się tam uczyć, czy kadrę oglądać? Co za różnica kto cie uczy. Ważne, żeby nauczył. A w sekrecie powiem, że nauczyciele odchodzą z takich szkół bo są załamani poziomem jaki słuchacze tych szkół reprezentują! Sama się oceń, co do tej zmiany szkół, dotychczas w starej śmierdzącej "Jedynce" my wolimy jednak nową, zadbana szkołę! A zawsze zmiana będzie w trakcie czyjejś nauki. No, ale co poradzić jak jest się chodzi do szkoły..., a nie uczy!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie polecam !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam!!!

mi jakoś indeks nie zaginął!
Dyrektor u nas na zajęciach motywował do chodzenia, do uczenia się, że warto nowy zawód mieć, że warto inwestować swój czas w siebie...
I ma dużo racji!
A z pieniędzmi ma rację, bo przecież miasto płaci za każdego z nas, jak nie chodzicie, szkoły nie kończycie to pieniądze z miasta na dotacje są marnotrawione. Chyba nie trudno to zrozumieć?
Ja tam faceta szanuje, bo ma w głowie poukładane. Pozdrowienia dla przemiłej i przesympatycznej Pani Wicedyrektor....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wstyd!

EEEE, do egzaminu to musisz sam się przygotować. Jak uczeń nie chce się uczyć to się nie nauczy. Ja skończyłem szkołę w styczniu, na ponad 40 zdających 100% zdało. Czy jeszcze czegoś więcej trzeba?
Pozdrowienia dla Kadry i Dyrekcji. Ukłony dla Pani Marii z sekretariatu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie poelcam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry