Widok

Nie polecam!

Wraz ze znajomymi mieliśmy nadzieję na dobry obiad w miłej atmosferze, jednak na koniec wakacji popsuliśmy sobie tylko humory.
Flądra była OK, jednak dostaliśmy zimne frytki i okropne surówki.
Brak osoby odpowiedzialnej za działalność lokalu.
Problemem było wydanie nam świeżych frytek, a gdy już w końcu ktoś podjął decyzję, że je dostaniemy okazało się, że smażone są na tym samym oleju co ryby i smakują czosnkiem (było widać nawet przyprawę, która znajdowała się na rybie).
Szkoda, że nad polskim morzem tak traktuje się turystów!
Moja ocena
Zagroda Rybacka kategoria: Bary
obsługa: 3
 
menu: 4
 
jakość potraw: 2
 
wygląd i czystość: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Odpowiedź obiektu:

Zapomniała Pani wspomnieć od czego zaczęło się niefortunne zajście .
Specjalnością naszego lokalu są ryby podawane na masełku czosnkowym ( własnej produkcji ) informujemy o tym wszędzie również na miejscu...

Afera zaczęła się od tego , że jedna z par po otrzymaniu flądry stwierdziła , że jej nie chce ponieważ Pani jest uczulona na czosnek, zaproponowaliśmy wymianę na nową na co Mąż powiedział, że oni już nie chcą wcale, odjeliśmy Państwu od rachunku całe danie, które wylądowało w śmietniku...

No i wtedy się zaczęło....zimne frytki , które oczywiście zostały wymienione , itp.
Już zarzut , że frytki w tym samym oleju co ryby ?!
Mamy w kuchni kilka frytkownic jak i dużą patelnie do smażenia ryb .
Co do czosnku i przypraw we frytkach ?!
Ta przyprawa to masło czosnkowe.
Ryby u mnie w lokalu na sam koniec są smarowane , po usmażeniu "tą przyprawą " więc nawet jeżeli byśmy usmażyli w oleju od ryb to i tak nie ma tam tej przyprawy .
Przecież jeżeli ktoś nas uprzedza to również smażymy ryby bez czosnku.

Teraz jeszcze możemy odczytać , że surówki mamy okropne, brak osób odpowiedzialnych itp.... Pozostawię to bez komentarza.

W tym samym czasie mieliśmy prawie pełny ogródek gości i tylko Państwo byli niezadowoleni, czyż to nie dziwne ?

Reasumując, szkoda , że takie zajście miało miejsce, szkoda Państwa nerwów ,przykro , że zraziliście sie do mojego lokalu i przykro mi wysłuchiwać tyle "złych " słów na nasz temat.
Dbamy każdego Klienta jak i również o jakość naszych potraw stąd też mimo wszystko zapraszam kiedyś ponownie informując nas , że ryba ma być bez czosnku , my tak przyżądzimy i napewno Państwo będziecie usatysfakcjonowani .


Zapraszam serdecznie i pozdrawiam :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry