Widok

Nie polecam.

Jestem absolwentką tej szkoły.Gdy zaczynałam (rok 2011r) dyrektorką szkoły była kobieta, kadra nauczycielska wiedziała czego nas uczyć,aż się chciło na zajęcia chodzić.Było super. Niestety po roku nastąpiły zmiany dyrekcji i kadry.Zaczął się haos, plan zajęć nie do wydrukowania,ciągle nowi nauczyciele,w jednym semestrze mieliśmy 3 nauczycieli od rachunkowośći !!! każdy materiał zaczynał z nami od początku,nie kontynując nauki!! Gdy zwróciłam dyrektorowi na to uwagę,stwierdził że dla nas to lepiej bo nauczmy się czegoś innego. BabeczkI: od ekonomiki i BHP jedynie się nami przejeły i choć nie musiały,ćwiczyły z nami do egzaminu zawodowego (cudowne babki). szkoła leci na ilość uczniów a nie na jakość nauczania.
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: 3
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: -
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ja polecam.

Sylwia, ty znowu narzekasz!
Wszyscy w grupie byli zadowoleni, ty jedna nie zdałaś egzaminu, my wszystkie zdałyśmy, więc może trzeba mieć pretensje do siebie. A że boisz się komputerów to nie może być powodem pretensji, że plan był dostępny na czas, a ty nie umiałaś go sobie wydrukować.
My chodzimy teraz na bhp i jest super! Może, że bez ciebie i twoich narzekań!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
AS? Kim ty wogóle jesteś? nie było nikogo takiego w klasie :)
Raczej wszyscy byli nie zadowoleni .No ale trzeba bayło chodzić na zajęcia tak jak ja aby o tym wiedzieć. Może nikt nie chciał z tobą rozmawiać więć nic nie wiesz:).
Na egzamin poprawkowy wybieramy się w kilka osób które nie zdały w ubiegłym roku,więc pytam skąd się wziołeś człowieczku że takie bzdury wypisujesz? Bo na pewno nie z naszej klasy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteśmy po egzaminie poprawkowym , 26 osób podchodziło po raz 2 a kilka po raz 3.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry