Widok

Nie polecam!!

Zdecydowanie nie polecam szkoły. Na zajęciach z j. norweskiego "pani lektor" przychodziła mówiąc, że jest nieprzygotowana. Nie potrafiła prowadzić zajęć, wolała rozmawiać na każdy inny temat niż prowadzić zajęcia. Na pytania uczniów często odpowiadała "nie wiem", "to nie jest wam potrzebne" albo na bardzo proste pytanie często sprawdzała odpowiedź w google.
Pani w sekretariacie całkowicie niekompetentna, nie wiedziała zupełnie nic. Na uwagi kursantów, że zajęcia są prowadzone w sposób bardzo odbiegających od jakichkolwiek oczekiwań, pani z sekretariatu odpowiadała, że wszystko jest w porządku.... Dużo zajęć przepadło, za które nie było zwrotu pieniędzy. Informacje o odwołaniu zajęć były wysyłane na 2 max 2,5 godziny przed rozpoczęciem zajęć. Choć nawet taka informacja nieraz nie była wysyłana. Szkoła zadeklarowała się, że zapewni książki "książka w cenie kursu". Dostaliśmy bardzo kiepskiej jakości skany na pendrive, które samemu trzeba było wydrukować. Nie zawsze dostawaliśmy kserówki ponieważ notorycznie nie było papieru a pani "lektor" nigdy o to nie zadbała wcześniej.
Umowa ze "szkołą językową" jest bardzo niekorzystna dla ucznia.
Podsumowując, nikomu nie polecam tej pseudo szkoły, jest to strata czasu i pieniędzy. Każda inna szkoła była by lepsza.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram!
Moja grupa miałą z kolei zajęcia z j.norweskiego prowadzone z panem. Taka sama sytuacja, identyczne podejście osoby prowadzącej czyli "nie wiem, nie pamiętam, sprawdzę, to zrobimy później". W rezultacie bardzo dużo czasu straconego na pogaduchy o niczym, nie ruszenie gramatyki przez cały okres nauczania przez tego pana. Czytanie formułek konstrukcji zdaniowych z internetu było szczytem wszystkiego.
Jordzie, kogo przyjmujecie do pracy?!
Umowa niekorzystna! Do dziś nie możemy się doprosić o zliczenie ilości godzin jakie nam zostały!!!
A pani z sekretariatu-porażka! Poprzednia dziewczyna była bardziej ogarnięta i skora do pomocy niż ta kobieta, która jest na bierząco chyba tylko ze swoim profilem na facebooku!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry