Widok
Nie polecam
Korzystałem z usług tego salonu około 2lata temu byłem zadowolony pracowały tam dwie fryzjerki które zawsze dobrze mnie strzygły teraz wróciłem z zagranicy byłem i nowej Pani i powiem szczerze ze fryzjerk kapletnie nie zrozumiała o jaka fryzure mi chodzi, wyszło jak wyszło...do tego w salonie panuje spięta atmosfera i brak czystości...
Moja ocena
Bellagio
kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 1
jakość usług: 1
kreatywność: 1
klimat i wystrój: 1
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 1
1.0
* maksymalna ocena 6