Widok

Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam. Zamówiliśmy szafkę do łazienki. Cena 3650 PLN - zdecydowanie za wysoka, ale zapewniano nas o wysokiej jakości wykonania. Szafka została dostarczona po około trzech tygodniach. Wykonanie brzydkie, fronty uszkodzone, środek pełen drzazg. W odpowiedzi na złożoną reklamację usłyszeliśmy, że ktoś się pomylił i przesłał nam nieskończoną jeszcze szafkę. Po około 2 tygodniach ponownie dostarczono nam szafkę. Wymieniono w niej jedynie fronty, które nadal mają uszkodzenia, a środek pomalowano czymś, co nieustannie brudzi wszystko na brązowo. Cena nie została obniżona - w ramach rekompensaty obniżono nam cenę na szafę do przedpokoju, którą planowaliśmy zamówić. Dziękujemy, ale na pewno nie skorzystamy. Nie zamierzam wydać 10 tys PLN (na tyle została wyceniona), by otrzymać bubel podobny do szafki w łazience.
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Niestety, popieram opinię pani Magdy. Skorzystałam z oferty owej firmy niedawny czas temu. Kosztowało mnie to dużo stresu i nerwów. Koszty przerosły naszą realnie zaplanowana inwestycje wykończenia mieszkania. W firmie panuje bałagan. Wykonanie stolarki poniżej dobrego poziomu,a ceny okropnie zawyżone. Nie wystarczy obiecywać i pięknie się uśmiechać...kłamać.Raz się na jednym kliencie zarobi,ale to będzie tylko raz,więcej już ten klient nie wróci i nie poleci obsługi innym:(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie zgadzam się. Ja byłem zadowolony

Koszty pewnie Panią przerosły bo dużo pani chciała. Wszystko kosztuje a szczególnie meble na wymiar. Nie spodziewajmy się cen jak w ikei gdzie jakoś jest fatalna a meble się rozpadają przy jakiejkolwiek próbie przestawienia ich.

Ja osobiście korzystałem z usług tej firmy i wszystko poszło świetnie. Mam włoską kuchnie, więc zapłaciłem więcej niż za polską ale nie żałuje. Nic się z nią nie dzieje. Będę polecać firmę moim znajomym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

STOLARZ Z KARTUZ

MEBLE W TALL STUDIO ZAMAWIANE SĄ W KARTUZACH U STOLARZA PANA ROBERTA, TAKIE TO CI ONE WŁOSKIE :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

niezadowolony klient

W ikea jak się kupuje to się wie co się kupuje. A w tall studio oferuje się włoskie meble, a robi je stolarz z Tczewa, czy tam z Żukowa. Polski mebel i w dodatku kiepskiej jakości, a ceny z kosmosu. I proszę nie kłamać, że jest to włoska robota. Tak się nie robi!!! To oszustwo!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Cena 3650 zł to normalna cena za szafkę wykonaną na wymiar. Przypominam ponownie to nie Ikea. A to coś co brudzi na brązowo to preparat zabezpieczający wystarczy porządnie umyć.
Ja byłem zadowolony z usług firmy. Porządna obsługa i normalny czas realizacji. Mam włoską kuchnie, która mi służy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

ODRADZAM TALL STUDIO!

ZASTANAWIAM SIĘ KTO PISZĘ TE KOMENTARZE...ODPOWEIDZ JEST PROSTA..PANI JOANNA CZY JEJ MĄŻ?? JAKIE WŁOSKIE MEBLE??? SMIECHU WARTE!! MEBLE TE ROBIONE SĄ W POLSCE PRZEZ STOLARZA PANA ROBERTA Z KARTUZ Z ŻUKOWA JUŻ NIE PAMIĘTAM...TELEFON MOGĘ PODAĆ NA PRIV :)
NIE POLECAM TALL STUDIO, DROGO, BARDZO DROGO, JAKOŚĆ USŁUG SREDNIA NIESTETY, JUŻ TRZECIĄ RZECZ BĘDĘ REKLAMOWAĆ......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry