Widok

Nie polecam

Pomijając długi czas oczekiwania na kelnera (za każdym razem inny kelner jednak z tą samą niezadowoloną miną), oczekiwanie na danie około godziny bez uprzedzenia o tak długim czasie oczekiwania - nie w porządku. Bardzo mały wybór ryb - dziwne przy takiej lokalizacji i nazwie restauracji. Podane dania - przesiąknięte tłuszczem frytki tak, że pozostały nietknięte, sałatka - suche skrawki sałaty z kilkoma kawałkami pomidora - brak sosu, oliwy czegokolwiek. Wrażenie, jakby jadło się trawę. Po zgłoszeniu zaoferowano nam darmową kawę - wydaje się, że plus, ale pewnych produktów po prostu obsługa nie powinna w ogóle liczyć - m.in paskudnych spalonych w tłuszczu frytek. Niestety kilka razy próbowałam i za każdym razem było - na nie. Jeśli taka jakość dań i obsługa - to na pewno ceny powinny być o wieeeeeeeeele niższe...Zmieńcie się, bo z taką opinię marnujecie tak wspaniałą lokalizację i jej potencjał. Jeden niezadowolony klient to tak naprawdę cała masa ludzi, którym odradzi on wybór tego miejsca, warto o tym pamiętać!
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: 2
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, ja np. czekałem około 20 minut na zwykłe piwo.
Po podejściu do baru chciałem zapłacić z ręki i dostać piwo z baru. Jednak poczułem się jak intruz bo "szanowna" obsługa powiedziała że z baru nie obsługują wtf ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry