Nie, nie i jeszcze raz nie. Do Miladent chodziłam minimum 6 lat i miałam wrażenie, że była to dobra obsługa. Przeczytałam wiele negatywnych opinii dotyczących pogorszenia się jakości obsługi, jednak nie sugerowałam się nimi i postanowiłam odwiedzić Miladent. Niestety jestem ogromnie zawiedziona. Ledwo zdążyłam usiąść na fotel, a nieuprzejmy Pan stomatolog powiedział, że mam leczenie kanałowe "mogę to zrobić u nich, ale nie muszę, bo teraz to on na urlop wyjeżdża" a zęby na dole, to mnie bolą dlatego, że się plomba przegrzewa... Poszłam do innego stomatologa, okazało się, że "przegrzewająca plomba" według opinii Pana z Miladent okazała się wyrastającą 8-ką i stanem zapalnym, a wystarczył zwykły antybiotyk. Nie dość, że na wizytę czekałam 1,5tyg to jeszcze zostałam zbyta po 5 minutach. Nie dokonano pełnej analizy zębów, Pan nie silił sie nawet na skierowanie zdjęć rentgenowskich, po prostu zdał się na swoje nietrafne przeczucie. Więc zamiast 600PLN na kanałowe leczenie, zapłaciłam gdzie indziej 30 zł za antybiotyk. Na przełomie lat bardzo pogorszyła się obsługa, zdecydowanie nie polecam.