Widok

Nie polecam

Półtorej roku temu mąż zakupił w tym sklepie w prezencie dla mnie łańcuszek z wisiorkiem. Około miesiąca temu oddałam na reklamację lancuszek, poniewaz pojawiła się wada ukryta. wlascicielka sklepu w rozmowie telefonicznej przyznała że sama rozstrzygnęła że to uszkodzenie mechaniczne i sama napisala na ten temat opinie. Wcześniej wmówiono mi że towar został wyslany do producenta. Rzetelność sklepu na poziomie zerowym. Obsługa nijaka. Pierwszy raz spotkałam z takim traktowaniem klienta. Nie polecam.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 4
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Zaproponowaliśmy naprawę odpłatną za 30 zł z informacją że łańcuszek będzie w miejscu uszkodzenia zlutowany i sztywny, Klientka się nie zdecydowała, łańcuszek posiadał uszkodzenie mechaniczne- wyrwanie fragmentu jednego ogniwka, łańcuszek drobny o splocie popcorn, uszkodzenie ledwie zauważalne, nie przeszkadzające w użytkowaniu.Wykonaliśmy makro zdjęcia, na których było wyraźnie widoczne świeże, jaśniejsze nie utlenione jeszcze uszkodzenie w przeciwieństwie do całego łańcuszka po 1,5 rocznym użytkowaniu, dodam, że łańcuszek jest srebrny bez powłoki w dniu zakupu był w kolorze srebrnym, w dniu reklamacji w kolorze czarno szarym, takie ciemnienie jest typowe dla wyrobów srebrnych bez powłoki rodu. Uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji, mimo to sympatycznym Klientom robimy je zwykle nieopłatnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry