Widok

Nie polecam

Bajka kończy się wraz z zakupem pojazdu, jak tylko człowiek wyjedzie nowym autem tylko zacierają rączki, za każdy serwis trzeba płacić nawet przy usterkach które są wadami fabrycznymi, czekanie i wciskanie nowych części choć stare są jeszcze dobre. Mam w d...e ten wasz serwis i waszą gwarancję. Na pewno nie kupię już w waszym salonie i pewnie zrezygnuję z Volkswagena. Brawo tak trzymajcie a to co budowała marka Volkswagena szybko dorówna Daewoo i FSO ewentualnie znajdziecie się na równi z Ładą. Nie polecam
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kto kupuje Volkswagena w tych czasach?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cokolwiek byś nie zakupił w tym złodziejskim kraju może okazać się złe. Ja kupiłem niecały rok temu nową Hondę. Zostałem oszukany w taki sposób, że zapewniano mnie, że po montażu LPG u nich nie tracę gwarancji na silnik. Jak się niedawno okazało podczas wymiany oleju, było to perfidne kłamstwo (żeby było śmieszniej - odpłatnie "przedłużyłem" gwarancję do 5 lat - wiadomo, miałem za dużo kasy to sobie wykupiłem ją dla hecy).
Dodatkowo - sprzedali mi uszkodzone auto - na drzwiach, od zewnątrz) widoczny jest uwypuklony punkt. Gdy to zauważyłem, stwierdzili, że uszkodzenie powstało od obicia i to ja je wywołałem (profil zamknięty, drzwi po zdjęciu tapicerki w innym ASO były zabezpieczone oryginalną, nienaruszoną folią).
Także to nie problem VW, tylko złodziejskiej mentalności tego popieprzonego narodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry