Widok

Nie polecam

Nie polecam przedszkola. Zrezygnowaliśmy po 6 miesiącach.I tak za długo wytrzymałam. Pani z kuchni (!) zaczyna dzień nie od wydawania śniadania tylko od krzyczenia na dzieci - tak po prostu, bo na pewno coś źle zrobiły. Płatki na talerz podaje ręką, bo po co użyć łyżki lub choćby rękawiczki. Panie wychowawczynie raczej oschłe. Dzieci po wyjściu z łazienki nie myją rączek bo przecież i tak się pobrudzą jak pójdą na dwór.Rozmowa z rodzicem odbywa się w biegu i raczej w drzwiach i polega na zwracaniu się per "mama wie" "mama zrobi". Zero współpracy z rodzicami. Jedyne co w przedszkolu było fajne to towarzystwo innych dzieci :) Zdecydowanie polecam omijać szerokim łukiem.
Moja ocena
opieka: 2
 
zajęcia dodatkowe: -
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe jakby mama sie zachowywala gdyby na sali miala 15 dzieci a jakas mamuska chciala z nia rozmawiac, bo przeciez chce wspolpracowac z rodzicami!!!
Żal, czasem rodzice sa gorsi niż łobuzujące dzieciaki...
mamo pieciolatka czy TY jak chodzilas do przedszkola to Twoi rodzice zwracali uwage na takie szczegoły jak Ty??? ... pewnie ze nie bo najwazniejsze to przeciez oddac dziecko i szybko, szybko do pracy!!!
moje dziecko konczy w tej chwili "edukacje" w gr I i przechodzi na kolejny rok szkolny do gr II
jestem zadowolona, bardzo nawet
dzieci myja rece, zeby...pani podaja posilki jak nalezy!!
polecam bardzo!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry