Widok

Nie polecam

Jestem osobą która siedziała obok przy innym stoliku i wszystko widziała. to co ten pan odpisuje pani z opinii nr 9 to po prostu są same kłamstwa i oszczerstwa. Potwierdzam obiad był całkiem niezły i nikt nie wyzywał obsługi z tamtego stolika,tylko próbowali grzecznie zwrócic uwagę,chyba że wlaścicieł tego lokalu był już całkiem w czubie ,bo nie pamięta że to on się chamsko odzywał i swoją obsługę on sam wyzywał że nie tak coś robią bardzo brzydko te panie traktowal, a teraz próbuje oczerniac innych. A to że trzeba było zapłacic na wstępie za szatnię po 7zl od osoby,za imprezę organizowaną to była porażka niestety kurtki nie oddalam do szatni bo nie miałam takiej ochoty, aby taki buc w ten sposób oszukiwał nas.Jedynie orkiestra była ok, która uratowała tą imprezę. Zapewniam że to wlaściciel tego lokalu nie umie się zachowac że to jemu brak kultury i nie potrafi sprostac swoim klientom.Niestety ta zupa nie została wymieniona temu panu,tylko powiedziano mu że tak się zdarza.Nie polecam lokalu chodżby dlatego że to właściciel nie umie się zachowac i jest niegrzeczny i chamski dla swoich klientów.
Moja ocena
obsługa: 5
 
menu: -
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu:

Dobrze Pani wie, ze to właśnie Pani siedziała przy tym stoliku a nie przy stoliku o bok. Ma Pani pecha, bo towarzystwo, które siedziało obok tego stolika, to byli nasi znajomi.

Niestety wychodzi złośliwość a nie prawda.
Można się przyznać do niedociągnięć, ale nie do nieprawdziwych złośliwości.

Mimo tych negatywnych opini na ilość gości którzy się bawili to 90% klientów, stałych zresztą było zadowolonych.
Pozdrawiam.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry