Widok

Nie polecam!!

Byłam w tej restauracji ogólnie 2 razy.Ostatnio zawitałam z chłopakiem tam w walentynki.Wizyty nie mogę zaliczyć do udanych.Restauracja nie zachęca wystrojem,miejscem,ani obsługą.Dostaliśmy stolik w samym rogu restauracji,który kiwał się z boku na bok,i były to bardzo irytujące,mało tego nad naszymi głowami wisiała pajenczyna!Zamówiliśmy na początku sałatkę grecką bez cebuli.Kelnerka mimo naszej prośby przyniosła nam sałatkę z cebulą.Poprosiliśmy o wymianę,ze sztucznym uśmiechem ją wymieniła.Następnie zamówiliśmy napoje,na które trochę czekaliśmy, a kelnerki nie były raczej w zasięgu wzroku.Gdy przyszedł czas na danie główne mimo prośby o zamianę jednego z jej składników dostałam nie tak jak zamówiłam!!nie chcąc już psuć sobie humoru nie poprosiłam o wymianę.Sztućców, które zabrano nam wraz z naczyniem po sałatce,nie przyniesiono nam wraz z daniem głównym.Znów trzeba było czekać na kelnerkę.Na końcu poproszono nas o opuszczenie stolika ze względu na czyjąś rezerwację co było w bardzo w złym guście i zachęcające do wyjścia.Podsumowując więcej nie zdecyduję się na tą restaurację!!!!!!!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
menu: -
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm... droga Pani jak sie idzie do restauracji o konkretnej kuchni to sie nie wydziwia (przykladowo: grecka salatka bez fety, caciki bez czosnku, itp.) to malo powazne co do prośby o zmiane stolika to faktycznie przyznaje racje malo sympatyczna sytuacja, niestety czasem spotykana, mowie z wlasnego doswiadczenia bylem pare lat kelnerem i skonczylem gastronomik, wiec troche wiem na ten temat. Racja nie jest to mila sytuacja ani dla klienta ani dla kelnera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry