Widok

Nie polecam zaocznych - opinia

Same dobre opinie sklonily mnie do podjecia nauki na WSZ. Nie wiem jak na dziennych, ale zaoczne- dramat. Do wiedzy wykladowcow nie mam zastrzerzen- to jedyny plus uczelni. Jezeli pracujecie to nie jest uczelnia dla Was! Zjazdy praktycznie co weekend (a mialy byc co 2), ktore uniemozliwiaja prace. Dodatkowo brak organizacji, chaos, plany zajec ukladane na ostatnia chwile. Mam wrazenie, ze tu chodzi tylko o kase- Ty studencie plac, a my i tak mamy to gdzies, ze musisz na te czesne zarobic. Uczelnia nie szanuje czasu pracujacych studentow. Jednym slowem- ogromne rozczarowanie!
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani,
przykro nam z powodu wystawionej przez Panią opinii, tym bardziej, że nie daje nam Pani możliwości potwierdzenia czy była Pani lub jest kandydatem na studia/studentem Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku ze względu na brak podpisania się pod wystawioną opinią.
Zdecydowaliśmy się jednak odpowiedzieć na Pani opinię.

Uprzejmie informujemy, że nasz system w oparciu, o który pracujemy jest na bieżąco aktualizowany. Prawdopodobnie podczas procesu zapisywania planów nastąpił błąd systemu informatycznego, na skutek którego poszczególne zajęcia wyświetliły się w systemie co tygodniowym. Zweryfikowaliśmy plany i informujemy, że zajęcia na studiach niestacjonarnych (dotyczy kosmetologii i dietetyki) w roku akademickim 2021/2022 odbywają się zgodnie z opublikowanym harmonogramem zjazdów, tj. co 2 tygodnie w soboty i niedziele, a także a piątki od godz. 17:00. Zastrzegamy sobie w harmonogramie, że w wyjątkowych sytuacjach może być doplanowany jeden dodatkowy zjazd, ale nie musi.

Pragniemy nadmienić, że zapewnienie wysokiej jakości kształcenia naszym Studentom oraz Słuchaczom studiów podyplomowych jest dla nas priorytetem i dokładamy wszelkich starań, aby proces organizacji Uczelni był na jak najwyższym poziomie.

Pozdrawiamy, Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

do góry