Widok

Nie polecm

Szczerze nie polecam !!! Bardzo wysokie ceny, efekt mizerny. Chciałam wykonać koloryzację odrostów. Przyszłam i wyszłam z widocznymi odrostami. Niestety będzie to mój ostatni raz w tym salonie, odradzam każdemu kto chociaż przez chwilę zastanowi się nad wejściem do tego salonu
Moja ocena
Dorota kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 2
 
jakość usług: 1
 
kreatywność: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po złożeniu reklamacji i ponownym farbowaniu kolor włosów wyszedł dobrze. Pani Natalia (która tam pracuje) jest bardzo uprzejmą i miłą osobą, która lubi to co robi.
Sytuacja która spotkała mnie drugiego dnia w danym salonie podczas poprawek, jeszcze bardziej upewniła mnie co do panującej tam atmosfery jak i tego, że salonowi Dorota w C.H Alfa daleko brakuje do profesjonalizmu. Kierowniczka salonu bardzo bardzo nie uprzejma, zachowująca się skandalicznie wśród innych klientów, którzy obserwowali jej zachowanie i naburmuszenie. Ze względu na negatywną opinię (którą niestety w dalszym ciągu podtrzymuję) zabroniła fryzjerce kontynuowania pracy i kazała mi opuścić salon skoro uważam go za zły. Po rozmowie z głównym właścicielem salonów wyszło, jeśli potrzebuję poprawek muszę dopłacić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak prosto jest usiąśc przed monitorem anonimowo i oczernic Salon. Dawno Salon nie spotkał się z przypadkiem pokroju Pani Oli.
Cena usługi to 200zł za pasemka na bardzo długie włosy. To bardzo " wygórowana" cena jak na pracę na profesjonalnych kosmetykach WELLA oraz kerastase.
Pani pierwsza opinia zaprzecza temu co napisała Pani w pierwszej ( żeby nie użyc tu mocniejszego określenia). W pierwszej opinii obsmarowała Pani fryzjerkę , teraz wychwala...Mija się Pani z prawdą również w przypadku iż była to Pani ostatnia wizyta w Salonie. Przecież twierdzi Pani że kolor spełnił oczekiwania. Co prawda nie można w żaden sposób nazwac to reklamacją. ponieważ dodatkowo zostały zrobione dalsze usługi żeby Panią zadowolic z koloru a nie jak w pierwotnej usłudze , pasemka i kolor, który sobie sama Pani zażyczyła. Jest Pani oburzona na fakt że Kierownik Salonu śmiał się zapytac dlaczego piszę Pani nieprawdę w opinii i bez żadnych skrupułów wkracza z uśmiechem do Salonu na dodatkowe usługi koloryzacji? Urządziła Pani istny cyrk...dlatego Kierownik Salonu poprosił Panią o kontakt z Szefostwem. Nr. Telefonu widnieje na witrynie Salonu... i to Pani nazwała wyproszenie z Salonu.

Trochę godności Pani Olu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem stałym klientem Salonu od ładnych paru lat.... nigdy nie miałem powodu tu zaglądac hi, hi. Ale byłem świadkiem sytuacji , która jest tu opisana:-) No niezła rozrywka.... w sumie czekałem na odpowiedz salonu na ten incydent:-)....Myślałem że będzie ciekawie:-). Chociaż nie wiem o co dokładnie chodziło..... ale był ubaw.. Pani na krótkich łapkach, sory nóżkach wydzierała się na cały salon ...druga Pani z personelu starała się ją przekonac do zadzwonienia do szefostwa i wyjasnienie sprawy..a pani jeszcze bardziej się oburzała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Pawle dziękujemy za wsparcie, oraz za to że jest Pan naszym stałym klientem. Doceniamy i prosimy również o rozwagę, oraz nie hejtowanie . Dziękujemy. Więcej Salon nie będzie reagował na komentarze Pani Aleksandry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteście żałośni..."stały klient pan Paweł" ma te samo IP co salon? Haha, coś Wam nie wyszło, ups.... numer IP to numer każdego komputera (to tak dla Waszej wiadomości ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie jesteśmy do końca tacy anonimowi w internecie. Jak widać po Państwa powyższych wpisach, razem "ze swoim stałym klientem" korzystajcie z jednego komputera. Mam nadzieje, że jeśli ktokolwiek tutaj zabłądzi i będzie mu się chciało czytać tą całą konwersację, sam wyciągnie wnioski na Państwa temat .
Ps. Nikt z nas nie jest idealny, więc tym bardziej nie rozumiem wyśmiewania się z czyjegoś wyglądu.

koniec wątku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Kasiu pierwsze 6 lidzb ip. Oznaczaja nr. sieci z ktorej sie korzysta.Numer IP komputera nie sa widoczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry