Widok

Nie potrafię poderwać dziewczyny

Nie wiem z czego to wynika, brak mi chyba pewności siebie. Często jest tak, że na początku może i jest fajnie, nawiązuję jakąś relację - ale nie potrafię przejść dalej, do bardziej intymnych sytuacji. Kobiety traktują mnie raczej jak kumpla niż kogoś z kim można być. Czy ktoś jeszcze też tak ma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Graszka:

Ile Ty masz lat, że uważasz ludzi po 60-tce za niepełnosprawnych?
Mojego znajomego matka miała 100+ kiedy jeszcze sama rąbała sobie drewno ;D
JKM płodzi dzieci po 70-tce. Facet w kajaku po 60-tce przepłynął Atlantyk. To nie jest jeszcze czas na balkonik :)

BTW: Znam wuefistkę ok 55. Połowa trzydziestek (ta większa połowa!) mogłaby Jej zazdrościć figury ;]
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wszyscy mają taką kondycję :) Chociaż w zasadzie wuefiści powinni mieć :) Dobra, dadzą radę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki korepetycjom ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam taka nauczycielkę w liceum, może nie ja, bo mnie uczyła inna, ale w mojej szkole była taka babka - chciałabym tak się trzymać jak ona! Skąd brała tyle energii...? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nauczyciele w-f po 60-tce też brzmi ciekawie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a propo słuzby zdrowia.Chcielibyście żeby zajmowała się wami w szpitalu pielęgniarka po sześćdziesiątce? bo ja nie.
Ona sama bedzie potrzebowała pomocy.....balkonika
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
> ZUS sprawi że wszyscy będziemy pracować do śmierci

Poprawka: ZUS + Ministerstwo Zdrowia
Jakoś w końcu trzeba budżet zbilansować :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wątroba nie? ;P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
A mi serce;/ Trzeba EKG zrobić chyba;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja sobie nie wyobrażam pracować do 67 r.ż
Mnie już kręgosłup daje we znaki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ja nie będę miała czasu na taki uniwersytet, będę pracować do śmierci :)"

ZUS sprawi że wszyscy będziemy pracować do śmierci.😊
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiesz, na razie pracujemy do 67 roku życia, a kto ich tam wie, co wymyślą. Ja już się nastawiam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Vi...ależ to zabrzmiało;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie będę miała czasu na taki uniwersytet, będę pracować do śmierci :) Wszystko ku temu zmierza ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra nuta na wieczór:P

https://www.youtube.com/watch?v=_K14SzykKkI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
vi, wszystko jeszcze przed Tobą ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Uniwersytet trzeciego wieku :) Tak, wiem, ale na razie nie uczęszczam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są jeszcze studia 3 wieku czy jakoś tak:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no w końcu pawie to piękne ptaki...;):))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No nie, ale ominęła mnie okazja do tańcowania ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry