Widok

Nie tędy droga...

Zakupiłam kupon zniżkowy w zakupach grupowych do tego włanie fotografa. Oferta bardzo atrakcyjna, zakład fotograficzny w bardzo fajnym starym stylu,ale...niedosć, że na foty musiałam czekać cztery dni, to jeszcze same foty pozostawiaja wiele do zyczenia. Otrzymałam osiem paskudnych zdjęć na błyszczącym!!!klejącym się do palców papierze, bez retuszu, na których widać każdą krostkę, każde zaczerwienienie(tego dnia było zimno).
Jeżeli wystawia się taka ofertę w zakupach grupowych, która podobno wczesniej kosztowała 30 zł, a płaci sie za nia trochę taniej, to i tak powinno otrzymac się profesjonalna obsługę w pełnym tego słowa znaczeniu, a nie co takiego od niechcenia, bo pan fotograf ma dużo gruponów do zrealizowania...
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 5
 
jakość usług: 1
 
kreatywność: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
W odpowiedzi na krytykę napiszę tylko że bardzo zdziwił mnie ten komentaż. Każdego kto przyszedł z Kuponem Groupona traktowałem jak Najważniejszego Klienta -TA CAŁA AKCJA MIAŁA PRZECIEŻ SŁUŻYĆ REKLAMIE- Wszystkie zdjęcie dokładnie, stosownie do potrzeb retuszowałem. Z tego powodu termin odbioru musiałem wydłużyć . Zdjęcia do dokumentów zawsze wykonuję na błyszczącym papierze bo takie są wymagane ( i bez przesady jeśli dłonie są czyste i nie spocone to zdjęcie sie do nich nie przylepia ) Dla wszystkich staram się być miły i uprzejmy. Od lat nie mam sygnału bezpośredniego - telefonicznego lub osobistego - że coś robię żle.
Bardzo proszę Panią która napisała ten komentarz o kontakt telefoniczny lub mailowy. Pani zdjęcie jest w mojej bazie, jeśli nie wykonałem usługi należycie postaram się to naprawić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry