To już kolejny raz z kolei, kiedy po powrocie do domu z tego klubu wracam po prostu niezadowolona. Ogólnie nie dotyczy to obsługi. Barmani są na prawdę bardzo sympatyczni, a z Panami z ochrony także nie posiadam, rzekomych według niektórych osób, problemów - zawsze byli kulturalni i zachowywali wszelkie zwroty grzecznościowe. Jednakże przeraża mnie towarzystwo jakie się tam bawi - czasem mam wątpliwości, czy młodzież ta oby na pewno ukończyła liceum. Zachowanie na poziomie podstawówki polegające na przepychaniu się, obmacywaniu kogo popadnie i wypowiadaniu w stosunku do innych wulgaryzmów. Na dodatek wczorajszego wieczoru miałam nieprzyjemną okazję zobaczyć, jak centralnie pod klubem kilku młodzieńców zażywało narkotyki, co wszyscy widzieli! Pomimo tego zostali wpuszczeni do klubu. Niepokoi mnie także postawa klubu - może nie powinniście wszystkiego odbierać jako zarzut, a analizować opinie i spojrzeć prawdzie w oczy? W końcu to nie ta sama Kwadratowa, co kiedyś. Jeden klient, a w sumie to kilkanaście klientów w tym momencie mniej. Pomimo wszystkiego, pozdrawiam i życzę sukcesów!