Widok

Nie warto ryzykować

Zamówiliśmy w firmie Arttrend oprawę kwiatową wesela i był to jedyny usługodawca, który nas rozczarował. Obsługa ma co prawda artystyczne zacięcie i talent marketingowy, ale nie potrafi dokładnie wycenić swoich usług ani solidnie wywiązać się z umowy. W przeddzień wesela okazało się, że część rzeczy została wykonana niedbale, część tak, jak było firmie wygodnie (a nie jak było umówione), a o części ustaleń w ogóle zapomniano. Poza tym była spora różnica między jakością deklarowaną (piękne amerykańskie zdjęcia pokazywane przed zawarciem umowy), a jakością rzeczywiście oferowaną (poziom jak ze szkolnych zajęć praktyczno-technicznych...). Nie polecam, nie warto ryzykować i narażać się na niepotrzebny stres w tak ważnym dniu.
Moja ocena
obsługa: 3
 
asortyment: 4
 
kreatywność: 4
 
jakość usług: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 20
Przed podpisaniem umowy Panie były przemiłe, niestety późniejsza współpraca odbiegała od jakichkolwiek norm ! Nie dość, że nie wywiązały się z umowy, to nigdy nie przyznały się do błędu czy przeprosiły. Co więcej ich zachowanie zmieniło się diametralnie gdy okazało się, że salon nie wywiąrze się z podpisanej umowy, Panie stały się aroganckie, nie oddzwaniały (choć obiecywały, że to zrobią).
Organizując swoje wesele nie korzystałam z Weselnika i tp. portali, ale teraz każdemu to polecam. Okazało się bowiem, że więcej klientek miało podobne problemy, jak ja z salonem Arttrend,, o czym wcześniej nie wiedziałam.
Organizacja wesela wymaga wiele pracy, a więc i solidnych wykonawców. Niestety przekonałam się, że Arttrend nie jest solidną firmą !
Swoją suknię otrzymałam z dużym opóźnieniem, byłam świadkiem awantury w salonie z innąi klientką, która również nie dostała swojej sukni ślubnej na czas. Szczytem beszczelności ze strony salonu było tłumaczenie opóźnień w dostawie sukien w miesiącu sierpniu pyłem wulkanicznym, który dla przypomnienia występował 4 miesiące wcześniej.
Reasumując każdy sam decyduje gdzie zakupi suknie, czy zleci dekorację sali lub kościoła, ale ja po swoich przykrych doświadczeniach szczerze odradzam Arttrend. W 3mieście jest wiele solidnych salonów, ale Arttrend z pewnością nim nie jest ! Mi przed samym ślubem dostarczył mase niepotrzebnych problemów i stresów. Do ostatniej chwili nie wiedziałam czy suknia dotrze na czas, a więc miałam problem z dobraniem dodatków i tp. rzeczy, które są tak istotne w tym wyjatkowym dniu.
Sugeruję Ci się zastanowić czy napewno chcesz ryzykować współpracę z tym salonem ... ? Ja wiem, że nie warto !!!
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 23
zgadzam sie z Paniami w 100%

Panie po zaplaceniu zaliczki staja sie nieuprzejme i nie tylko nie przepraszaja ale krzycza gdy ktos wytyka im ich bledy...


zero profesjonalizmu

ODRADZAM
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 19
do góry