Widok

Nie wydają zaświadczeń !!!

Potrzebowałem zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu ODMÓWIONO mi!

Po interwencji u kierowniczki przychodni dowiedziałem się ,że po 23latach przynależności do w/w przychodni nie wiedzą w jakim jestem stanie zdrowia ,odesłano mnie do lekarza medycyny pracy LUB przychodni sportowej ,gdzie takie badanie jest odpłatne (widocznie tam widząc pacjenta po raz pierwszy lepiej potrafią ocenić kondycję --to świadczy o absurdzie, który panuje w tej placówce!!)

Jestem honorowym krwiodawcą miałem aktualne badania krwi ALE w wykazie wydawanych zaświadczeń nie figuruje zaświadczenie do policji (zakazu wydawania też nie ma) więc odesłano mnie z kwitkiem, nie przyjmując żadnych argumentów.

W szpitalu MSW Upewniłem się ,że takie zaświadczenie powinien ale nie musi wydać lekarz pierwszego kontaktu, to zależy od dobrej woli lekarza. Na Kartuskiej spotkałem się ze zwykłą złośliwością i nie byłem pierwszym którego tak potraktowano.

Poradzono mi zmianę przychodni na bardziej przyjazną, co uczyniłem solidarnie z całą rodziną.

Odradzam wybór tej placówki.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 2
 
czas oczekiwania: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

W pełni z opinią się zgadzam. Też tak samo potraktowano mnie. Beznadzieja. Kierownik bez empatii dla człowieka - pacjenta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry