Fish Spa Relax odwiedzam regularnie od lutego. Wybrałam się tam zupełnie przypadkowo na klasyczny manicure (bardzo estetyczny i trwały) i zostałam... Pani Ewelina zaproponowała moim słabym paznokciom kurację za pomocą manicure japońskiego. Obecnie jestem po 6 zabiegach, które uratowały moją płytkę. Dostałam kartę stałego klienta - jeszcze 2 i ostatni (9.) będzie za darmo. Miłym dodatkiem jest możliwość skorzystania gratis z fish spa przed manicure.
Panie, które tam pracują nie okłamują klienta i nie obiecują gruszek na wierzbie. Są szczere i nie udają, że wiedzą i potrafią wszystko najlepiej. Dzięki Pani Ninie, która skierowała mnie po darmowej konsultacji do dermatologa i zabiegowi (peeling kawitacyjny z maską algową) wykonanemu fachowo i w przemiłej atmosferze przez Panią Ewelinę, skóra mojej twarzy jest dużo zdrowsza i ładniejsza.
Wiem, że Panie starają się używać jak najbardziej naturalnych kosmetyków i często opowiadają o paskudnej chemii, która potrafi się znaleźć w niejednym mazidle czy lakierze. Widać, że zależy im na komforcie i zdrowiu klienta, a nie 'odbębnieniu' zadania.
Ogromny plus za szeroką ofertę, przystępne ceny i karty stałego klienta. Jestem na TAK! :)