Widok

Niebezpieczna dla dzieci

Na sali Elefun na Pogórzu byliśmy kilkakrotnie. Niestety z każdą wizytą jest gorzej. Sala jest bardzo zaniedbana, brudna, a co najgorsze niebezpieczna. Pomine estetytkę platformy, bo to rzecz drugorzędna, ale...kawałek ścianki odchodzi od platformy, dziecko może wpaść pomędzy podest, a siatkę. W najlepsyzm wypadku się "tylko" połamie, inna ścianka się tak przesuneła, że dziecko bez problemu przejdzie w miejscu, gdzie nie ma żadnego zabezpieczenia. Trampolina jest nieodpowiednią zabezpieczona. Podłoga ma wybrzuszenia, gorzej chodzące dzieci mają problem z równowagą. Obok plastikowego tunelu, wystaje kawał metalowej rury. Siatka na platformie jest w wielu meijscach podziurawiona, są to niewielkie dziury, ale coraz ich więcej. Dziś chciałam synowi przez okno pokazać światełka, to tylko na porządną warstwę brudu się napatrzyłam. A dziś z lampy kapała woda i nie były to pojedyncze krople. Najbardziej mnie dziwi, że nie widzą tego rodzice przedszkolakoów. Widać, że właściciele stracili serce do tego miejsca, bo z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej.
Moja ocena
obsługa: 4
 
wyposażenie: 1
 
opieka: 1
 
bezpieczeństwo: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda! Elementy poniszczone.Jest tam strasznie brudno. Poprostu syf! Byłam tam z dzieckiem raz i nigdy więcej nie pójdę. Również nie jestem w stanie zrozumieć rodziców przedszkolaków, którzy płacą niemałe pieniądze za tak beznadziejne warunki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry