Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata - opinia wątek zamknięty Byłam dwa razy:pierwszy i ostatni. Przede wszystkim niesmaczne jedzenie....
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Jakub - opinia wątek zamknięty Zaprosiłem rodzinę na obiad do restauracji 4 piętro nieświadomy że zastąpiło...
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lipca 2020

Olga - opinia wątek zamknięty Nie dorasta do pięt poprzedniej restauracji 4 piętro Jakość jedzenia...
~Olga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Jakub - opinia wątek zamknięty Zamówiłem pizze. Składniki mocno średniej jakości. Ser - jakiś gotowiec...
~Jakub
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 maja 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Zamówiliśmy jedzenie przez Volta. Szybka dostawa, smaczna pizza i frytki...
~Paweł
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Nie mam w nawyku pisania jakichkolwiek opinii gdziekolwiek, jednak tym razem...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

mega miejsce wątek zamknięty Wydaje mi się, że miejsce zyskuje z dnia na dzień, mieszkam w pobliżu i...
~3miejskadziewucha
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

Bardzo lubimy tą restaurację wątek zamknięty Piękny wystrój, ciekawa karta, pyszne jedzenie. Restauracja zarówno dla...
~Aneta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Fatalna obsługa wątek zamknięty Odwiedziłam to miejsce 2 razy. Za pierwszym razem na śniadaniu, które było...
~D.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Dobry stosunek ceny do jakości wątek zamknięty Przyzwoite jedzenie, niektóre dania znakomite (np. Żurek). Ładne, bardzo...
~.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

EB - opinia wątek zamknięty Miejsce super! W centrum miasta, z widokiem na Wrzeszcz. Dużym plusem jest...
~EB
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2019

Nic po za wystrojen wątek zamknięty Nic po za wystrojem. Obsługa ma wszystko gdzieś i kompletnie niekompetentna....
~Marian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lipca 2019

Świetna restauracja! wątek zamknięty Wczoraj z rodziną i przyjaciółmi odwiedziliśmy 4 piętro i jesteśmy...
~Ilona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 lipca 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Smacznie , sympatyczna obsługa. Fajne miejsce której znalazłam przez...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lipca 2019

Alicja - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam to miejsce, na pewno będę tam wracać, pyszne jedzenie,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

Atmosferę tworzą ludzie. wątek zamknięty W restauracji jesteśmy po raz drugi. Potrawy serwowane przez lokal- ok....
~Sabina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2019

REvoll - opinia wątek zamknięty Świetna atmosfera i nowoczesny wygląd - do tego piękny widok, jak i również...
~REvoll
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry