Widok

Niefachowa sprzedaż porysowanego szmelcu.

Ponieważ chciałem kupić sobie nowy rower i znajomy polecił mi ten sklep wybrałem się do Wysepki. Pierwsze wrażenie jak tam trafiłem było raczej nieciekawe, ten sklep to taka dosyć obskurna nora w pół suterynie. Wygląd rodem z XIX wieku, ale i tak największa wada tego to ogromne zagęszczenie rowerów na powierzchni tych ciasnych korytarzy wewnątrz. Ciężko cokolwiek obejrzeć, jak na takie małe powierzchnie to rowerów i innego towaru jest tam po prostu za dużo. No i dodatkowo , ponieważ się stykają i leżą praktycznie na sobie bokiem to wszystkie prawie egzemplarze są fatalnie i mocno poobijane i porysowane. Nie widziałem tam roweru który by nie miał dolnych tylnych widełek ramy niepoharatanych od przymierzania i przestawiania. Ogólnie ciężko się po tym sklepie poruszać a co dopiero doprosić leniwych sprzedawców o możliwość przymierzenia wybranego egzemplarza. Nic dziwnego iż starają się oni wcisnąć potem jakikolwiek rozmiar, by tylko oszczędzić sobie trudu wyciągania i rysowania kolejnych. Ponieważ jestem wysoki z rozbawieniem słuchałem jak namolne przekonywano mnie do ramy 19 cali. Ogólnie też to co prezentuje wiedza tam pracujących ludzi pozostawia dużo do życzenia, ot coś tam
Moja ocena
Wysepka S.C. kategoria: Sklepy i serwisy rowerowe
obsługa: 1
 
asortyment: 4
 
jakość usług: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Co do lokalu trudno nie zgodzić sie z autorem komentarza. Miejsca jest niestety mało. Szkoda tylko ze klient nie rozumie ze rowerów jest dużo właśnie dlatego ze wiekszość rozmiarów jest wystawiona.Ramy NIE SĄ PORYSOWANE Zawsze pokazujemy klientowi wybrany model nawet jesli trzeba go zdjąć z przysłowiowego sufitu. Co do doboru ram zawsze jest profesjonalny. Czesto jednak klient życzy sobie np rame 21 a na 17 ledwo wchodzi i argumenty obsługi że jest za niski nie docierają.... szkoda Jesli autor opini z takim rozbawieniem słuchał obsługi mógł jej zwrócić uwage na "brak wiedzy" zawsze chętnie uczymy sie od takich "specjalistów". Widac wolał wylać żale tutaj. POZDRAWIAMY Zespół Wysepka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się z Zespołem Wysepki - chciałam kiedyś kupić rowerek... Spodobał mi się jeden -- nie pamiętam jednaj jaki , bo za namową sprzedawcy nie kupiłam go! Był dla mnie za mały - i nawet nie próbowali mi go wcisnąć... nawet jak ja się upierałam:)))

mam też parę zastrzeżeń...ale nie będę pisała:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jesteś żoną właściciela, że taki przepiękny komentarz napisałaś? Sklep Wysepka pierwszy sam i na siłę coś wciśnie, niż odstąpi od wciśnięcia czegokolwiek. Więc proszę nie pisz takich bzdur, że nalegałaś, a nie sprzedali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pawełku, Ty to chyba z konkurencji jesteś i interes Tobie nie idzie. Zrozum, że Wigry3 już 20 lat temu wyszły z mody i interesu na nich nie zrobisz..:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry