Widok

Niekompetentna, zniechęcająca obsługa.

Nieprzyjemne Panie sprzedawczynie nieudzielające informacji na temat składów sprzedawanych wypieków. Nie mogę spożywać wszystkich składników, więc moje pytanie było kluczowe i uzyskane informacje miały mi wskazać jakie produkty mogę kupić. Niestety nie dość że nie uzyskałam takich informacji, to jeszcze zostałam zasypana nieprzyjemnymi pytaniami co mi jest. Nieprofesjonalnie i zniechęcająco.
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 2
 
jakość asortymentu: 3
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co się dziwisz? Za 1200zł/mc mają jeszcze być przyjemne i udzielać informacji? Nie za tych dużo wymagań?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry