Widok
Niekompetentna, zniechęcająca obsługa.
Nieprzyjemne Panie sprzedawczynie nieudzielające informacji na temat składów sprzedawanych wypieków. Nie mogę spożywać wszystkich składników, więc moje pytanie było kluczowe i uzyskane informacje miały mi wskazać jakie produkty mogę kupić. Niestety nie dość że nie uzyskałam takich informacji, to jeszcze zostałam zasypana nieprzyjemnymi pytaniami co mi jest. Nieprofesjonalnie i zniechęcająco.
Moja ocena
obsługa: 2
oferta: 2
jakość asortymentu: 3
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 2
2.8
* maksymalna ocena 6