Widok

Nielegalne przetwórstwo odpadow

Jak to możliwe że na przeciwko orlenu przy samej obwodnicy prowadzone jest przetwórstwo odpadów drzewnych w miejscu do tego nie przeznaczonym i bez zezwolenia ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgłoś to do Starostwa w Wejherowie i do Urzędu Gminu Szemud.
Będą musieli zareagować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

taa urząd gminy zareaguje hahahahahahhahah
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można - jeśli kolega jest wojt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koleczkowo

bunkier (11 odpowiedzi)

Witam, przeczytałam gdzieś, że w Koleczkowie istnieje pewien bunkier, czy ktoś orientuje się...

do góry