Widok

Nieoświetlone drogi w Trójmieście?

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Zastanawiam się, gdzy w Gdyni, Sopocie i Gdańsku są nieoświetlone i ruchliwe drogi?
Zaczynam ja: ul. Jabłoniowa i ul. Warszawska, ul. Starogardzka,

Może ktoś wie coś o Gdyni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i kartuska na górnym odcinku, gdańsk to wiocha ale za to będzie stadion
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
W Gdyni główne drogi są raczej oświetlone, chyba na pogórzu ulica w stronę kosakowa chyba ale teraz juz nie pamiętam. Kręcę się w rejonach Dąbrowy, Karwin, Orłowa, Redłowa i centrum i tylko na osiedlach bywa problem z lampami, głównie na dąbrowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na dąbrowie to jest problem bo miasto się dogadać nie może o własność. np. na Sojowej już od 3 lat oświetlenie nie działa no może ze 3 lampy świecą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj dabrowa wcale nie jest tak dobrze oświetlona, hm w sumie nie wiem dokladnie co to za rejon ale za Kaczymi Bukami jak sie jedzie w strone Chwaszczyna, jest nieswietlona ciasna droga pod górkę, bez pobocza i w nocy jak ida piesi to nic nie widac jezeli nie wlaczysz dlugich, a niestety czas zdarzy sie samochod z naprzeciwka, wtedy to juz totalnie nic nie widać. do tego jeszcze wprowadzili tam 70km/h (co popieram) ale ja jadąc tamtędy za każdym razem modle się o to żeby nikogo nie potrącić Gdyni już nie obchodzi ten kawałek drogi chociaż należy do niej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"oj dabrowa wcale nie jest tak dobrze oświetlona, hm w sumie nie wiem dokladnie co to za rejon"


Piszesz że nie jest dobrze oświetlona a dalej że nawet nie wiesz gdzie to jest... no comment, a ten odcinek który opisałeś jest dokładnie w drugą stronę od tej dzielnicy. Poza tym nie napisałem że jest dobrze oświetlona bo na sojowej nadal pali się co któraś lampa a osiedla szeregowców na końcu miętowej jest w ogóle nie oświetlona. Jednak główna droga czyli rdestowa oraz nowowiczlińska ( poprawcie mnie bo dokładnie teraz nie pamiętam czy ta druga się tak nazywa) są bardzo dobrze oświetlone na całej dzielnicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

din constitutie extr

din constitutie extragem urURloarete:PAaLAMENTmL reprezinta poporul.PRESEDINTELE reprezinta statul si institutiile sale.avand in vedere cele de mai sus, putem sa ne indreptam actiunea impotriva reprezentantului statului?as vrea sa piarda in civil si sa-l vad executat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk, Morenowe Wzgórza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak jest na Starodworcoweh i Nowodworcowej w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze nooo oszczędzaja chyba bo faktycznie na drogach nawet w dolnej części Słowackiego ciemnooo , na obwodnicy tez co trzecia lampa przy zjazdach się świeci ,zjazd z obwodnicy na Kowale tez prawie nieoświetlony ..... no gdzie się nie ruszyć tam świeci co druga lub co trzecia lampa ... w tym roku to jakiś koszmar poprostu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiadomo trzeba zaoszczędzić kasę na ECS najbardziej beznadziejne jest w tym to że nie ma sznasy na zmianę prezydenta i poprawę sytyacji, będzie tylko gorzej...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
adamowicz musi odejść!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Budowlanych od Słowackiego do ronda turbinowego. Brak oświetlenia od końca podwójnego lewoskrętu od strony Słowackiego do ronda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w dodatku kretyńska wysepka w połowie tej drogi przy zjazdach do firm
której w tych ciemnościach nie widać i można się nieżle przekręcić do rowu - od dróg mamy po prostu debili...moje dziecko logiczniej myśli.
nie wiem tylko dlaczego wybory wygrał Adamowicz-człowiek który spokojnie pozwolił na sparaliżowanie ruchu na słowackiego i kartuskiej,nie jest to jego pierwsza kadencja - można było pomyśłeć o zabezpieczeniu płynności ruchu przed wbiciem przysłowiowej łopaty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety, potwierdzam ul. Starogardzką - często w nocy są potrącenia pieszych na przejściu przy mleczarni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niepołomicka w gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
remont na Karczemkach
http://weddcards.pl
Ekskluzywne zaproszenia ślubne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm... Chwarznieńska w Gdyni - odcinek pomiędzy Witominem-Chwarznem

Raz szedłem Kielecką o 2 w nocy i jak tam zgasło światło to pierwszy raz widziałem tyle gwiazd w mieście ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehh... są też dobre strony braku światła :)
>>>>> RZUCAM PALENIE >>>>> UCZĘ SIĘ FOTOGRAFII >>>>> WYCHODZĘ ZA MĄŻ >>>>>

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdynia: Odcinek między Obłużem Starym, a Galerią Szperk - wyjątkowo niedoświetlony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

do góry