Widok

Nieplanowane

Nieplanowane Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Nieplanowane.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To, że mają depresję poporodową

nie znaczy, że po aborcji byłoby lepiej. Gwałt to osobna kwestia i ogromna trauma, ale tu też aborcja nie jest gwarancją ulgi, a raczej może być powodem kolejnej traumy. Może lepiej jednak urodzić i oddać dziecko do adopcji niż przez resztę życia uciekać przed przeszłością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętaj, że Bóg pragnie nawrócenia grzesznika,

a nie jego potępienia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdy dziecko umiera

w wyniku podjęcia leczenia ratującego życie matki, np. wskutek wpływu lekarstw, to trochę inna sytuacja niż gdy dzieje się to w wyniku aborcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jajko to jajko,

u ludzi z resztą też, choć nazywane jajeczkiem :)
Co do "zlepka", jak to określasz, warto zobaczyć jak on wygląda w 12 tygodniu ciąży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

j-23

jakim życiem o czym tu mowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę CI dać trochę przecinków i kropek. I może jeszcze słownik? Ludzie o których piszesz walczyli również o język ojczysty. Szanuj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Amerykański styl...zawiewa protestantyzmem i naiwnością ludzką...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bez przesady. Byłem na tym filmie. Owszem, pokazano aborcję, ale to był jedyny drastyczny moment w filmie, który trwał raptem dwie minuty. Śmiem twierdzić, że przeciętny horror jest 10x gorszy. Prawdę mówiąc to spodziewałem się o wiele cięższego pokazania tego tematu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam

Polecam w 100%. Bardzo wartościowy, wart obejrzenia film. Dla każdego dojrzałego człowieka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nieplanowane

Film warty obejrzenia,niezależnie od poglądów, pokazuje prawdę o traktowaniu aborcji jako sposobu na zarabianie dużych pieniędzy ( roczny "target " zabiegów, 500 $ za zabieg + 200 $ za zamówione organy płodu!!! ) i traktowaniu kobiety ( pozorna opieka) w klinikch Planned Parrenhood w USA.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Minus dla babci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

słusznie

jak najbardziej słusznie,nazistowska i komunistyczna pogarda dla człowieka zasługuje na pogardę dla tego typu nauki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie do wiary

że w Polsce jest tak wiele zwolenników nazizmu,naziści też nie nazywali Żydów czy Słowian ludźmi a zagładę ich zabiegiem higienizacyjnym,czy o to chodzi komunistom i faszystom,wolę żeby naziści nazywali mnie katotalibem niż być komuchem-nazistą z ich fanatyczną odhumanizowaną ideologią
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

przyjdzie taki dzień...

Szkoda tylko że kina puszczają ten film tylko do południa a horrory i inne wiedźmy lecą na okrągło ...świat oszalał
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Uważaj, bo zawiść którą czuje się w każdym napisanym Twoim słowie może nie pozwolić Ci doczekać tej chwili na którą czekasz. Jeśli nie spuścisz głowy i nie przestaniesz być sędzią to może okazać się, że będziesz po tej samej stronie, co Ci na których widok czekasz. Życzę więcej pokory i pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo interesujący film

Nie jest to majstersztyk fabularny, ale nie o to chodziło autorom. Chodzi raczej o budowanie świadomości, że na świecie istnieje wielki biznes, który zarabia miliardy na wykorzystywaniu trudnej sytuacji wielu kobiet. Wmawia się im, że zabieg aborcyjny to sprawa tylko kobiety - emanacja wolności wyboru, nie powodujący obciążeń psycho-fizycznych i w konsekwencji bezpieczny, szybki sposób na rozwiązanie problemów.
Film pokazuje jak wielki to fałsz. Nie jest to również antyaborcyjna agitka. Każdy, kto ma ochotę otworzyć się na prawdę, bez względu na wiarę lub jej brak powinien pójść na ten film i zbudować sobie własny pogląd. Polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rozwinięty układ nerwowy - jak widać - nie gwarantuje świadomości ani żadnych ludzkich odruchów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba to zobaczyć bez względu na poglądy. Dyskutować problem dopiero po obejrzeniu filmu.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Temat filmu napewno ważny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

zrozumcie wreszcie, ze zadna kobieta nie uwaza, ze aborcja jest latwa. ale nie siedzicie w glowie takiej kobiety. nie adpotujecie niechcianych dzieci, zawsze jest latwo oceniac. widzialam co kobiety potrafia sobie zrobic jak zachodza w niechciana ciaze. dla mnie to jest straszne. to jej sumienie i jej sprawa. nie pokazuje film drugiej strony- wiele kobiet po usunieciu niechcianej ciazy poczuly wielka ulge.
sama mialam taka kolezanke na studiach- zagorzala antyaborcjonistka. az zaszla w ciaze. w badaniach prenatalnych wyszlo wiele wad genetycznych. co zrobila? usunela.
wstyd mi za was. najwiecej szczekaja osoby, ktore nigdy nie byly w takiej sytuacji. nie chcesz aborcji- nie zrobisz jej. wielcy katolicy... od osadzania jest wasz bog. nie wy. film mial grac na emocjach. ale nic nie jest czarno- biale.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Filmy

Wichrowe wzgórza (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Wichrowe wzgórza . Przeczytaj o filmie.

Wysokie i niskie tony (6 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Wysokie i niskie tony . Przeczytaj o filmie.

Powrót do Silent Hill (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Powrót do Silent Hill . Przeczytaj o filmie.

do góry