Zamówiłam szkło do kuchni i lustro do łazienki trzy miesiące temu - ponoć tyle się czeka, do montażu miało dojść trzy tygodnie temu i zawsze miało być to jutro...."jutro już napewno", aż w końcu Pan Marek przestał odbierać od nas telefon. Nie polecam!