Widok

Niepowazne podejście. Olewają i tyle

Dzisiaj dzwoniłem 4raz. Pierwszy tel 2 sierpnia w sprawie reklamacji. Pani w biurze za każdym razem pyta kto, gdzie, co się stało i że przyjmuje zlecenie. Drugi tel 22.08. (20.08 Pani miała sie odezwac po urlopie-cisza) pytanie kto, gdzie, co się stało i przyjmuje zlecenie. Za trzecim razem tel do szefa który umawia termin i nikt nie przyjeżdża. Znowu cisza i po tyg dzwonię. Jak zwykle słyszę kto, gdzie i co się stało. Z ich strony totalna olewka. A przy montażu radzę patrzeć jak robia. Nie pozdrawiam i nie polecam.
Moja ocena
oferta: 5
 
jakość usług: 4
 
czas realizacji: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Normalną sprawą wszędzie gdzie się dzwoni jest przedstawienie się pełnymi danymi Imię i nazwisko i podanie w jakiej spr. się dzwoni, jest to niezbędne do weryfikacji osoby dzwoniącej, u nas dodatkowo prosimy zawsze o podanie nr ofr jaki dostał Pan przy składaniu zamówienia.
Jednak prócz nazwiska , nie otrzymałam żadnych innych informacji, prócz krzyku, i znieważania mnie .

Zgłoszenie zostało odnotowane i przyjęte
i dostał Pan tego potwierdzenie w sms w postaci nr ofr 41/07/2016 w dn. dzisiejszym o godz. 12:12 ,
tj. przed napisaniem przez Pana tej opinii !.

Więc proszę uprzejmie nie pisać nieprawdy ,że zgłoszenie nie było przyjęte, ponieważ archiwizuję korespondencje z klientami przez okres 2 lat zgodnie z RODO,

Pozdrawiam. Pamir biuro
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma Pamir uprzejmie uprasza swoich klientów ,
o pilnowanie swych pupili oraz dzieci ,
by nie bawiły się same bez nadzoru opiekunów w pobliżu rolet zewnętrznych ,
ponieważ podłożenie pod rolety zewnętrzne jakichkolwiek przedmiotów, może skutkować ,
zmiana toru schodzenia rolety , jej niedomykaniem się, a w rezultacie uszkodzenia ,
a co za tym idzie nieuzasadnionym zgłoszeniem reklamacyjnym , pełnym emocji i niepotrzebnych słów.
w wolnym czasie wszystkich zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z
instrukcja użytkowania i konserwacji dostępna na naszej str. www
link : http://pamirrumia.pl/pliki-do-pobrania/rolety-zewnetrzne/
pozdrawiam. Pamir biuro.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry