Widok

Nieprofesjinalny

AV MEDIA - M. Czacharowski Temat dostępny też na forum:
Nie polecam nikomu.
Zdjęcia i film na dobrym poziomie natomiast podejście do klienta fatalne. Jeżeli chcecie skorzysta z usług tego pana musicie wiedziec że żaden termin który pan ten państwu poda nie jest obligatoryjny. Ja osobiście wykonałem lekko licząc około 50 tel do pana Michała, termin realizacji usługi przekładany był z 10 razy co najmniej, ponadto pan Michał niejednokrotnie perfidnie mnie okłamywał myśląc, że ma idiotę przed sobą. Na końcu dodam jeszcze że wesele odbyło się we wrześniu 2008 r. do tej pory nie otrzymałem kompletnego filmu z wesela i raczej go nie otrzymam ponieważ pan profesjonalista Michał Czacharowski postanowił nie odbierac telefonów ode mnie, także gorąco nie polecam bo naprawdę szkoda nerwów.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość usług: 4
 
kreatywność: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
potwierdzam opinie przedmowcy, pan Michał jest takim profesjonalista, ze od naszego wesela mijają prawie dwa lata a my nie mamy plyty i juz jej nie bedziemy miec. Pan Miachał nie lubi odbierac telefonow, nie odpisuje na smsy, nie odpisuje na maile i nie odpisuje na gg, bo po co. ale o pieniadzach zawsze pamieta zeby sie upomniec. ostrzegam, ze traci sie nerwy i cierpliwosc do tego Pana. ja nie chce Go wiecej wiedziec i slyszec o nim.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

GODNY POLECENIA.

Ja natomiast mam o Panu Michale zupełnie inne zdanie. Uważam że jest profesjonalistą i naprawdę się na tym zna. Robi przepiękne zdjęcia i filmy.Jest miły i zawsze uśmiechnięty, Z nam wiele osób które miały do czynienia z Panem Michałem i każdy zachwala. POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Usługi

Pracownik - opinia (3 odpowiedzi)

Nie polecam tej firmy gdyż wypłaty się spóźniają oraz brakuje pieniędzy. Właściciel zatrudnia...

Klientka - ocena (3 odpowiedzi)

Mam pytanie: czy ktoś nadzoruje pracę kurierów? Przecież my jako klienci płacimy za usługę...

do góry