Widok

Nierzetelna firma, nie wywiązuje się z umowy

Nie polecam firmy Komnaty Nieruchomości, firma wynajęła ode mnie mieszkanie w Gdańsku. Na poczatku współpraca układała się całkiem dobrze. Niestety po ok 1,5 roku opóźnienia w płatnościach zaczęły wynosić ponad miesiąc. Obecnie firma przestała mi płacic od ponad 2 miesięcy. Właściciel firmy, Pan Tomasz Nikielski nie odpowiada na telefony, smsy i e-maile. Na szczęście w tym miesiącu kończy się ta współpraca. Zaległości w opłatach czynszu jak i dodatkowe koszty en. elektrycznej i gazu niestety dla mnie przekroczyły nawet wysokość kaucji. Podsumowując - radzę nie korzystać z usług tej firmy, nie wiem jak można się lepiej przed taką nierzetelną firmą zabezpieczyć w umowie. Wiadomo, że o kilka tysiecy złotych nie pójdę z nimi do sądu :(
Moja ocena
Komnaty Nieruchomości kategoria: Apartamenty - pośrednictwo wynajmu
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
zaangażowanie: 1
 
prowizje i opłaty: 5
 
ocena ogólna: 1
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciąg dalszy mojego przykrego doświadczenia z firmą Komnaty Nieruchomości z Sopotu i firmą siostrą Quick Apartment Sp. z o.o. - umowa zakończyła się 30.09.2019. Pan Tomasz Nikielski w tchórzliwy sposób uniknął spotkania wrzucając klucze do mieszkania do skrzynki na listy. W mieszkaniu niewyrzucone śmieci, pozostawione jedzenie w lodówce, na zewnątrz na klatce pozostawione dziury w ścianie po kasetce na klucze. Oczywiście nie rozliczony wynajem za ostatnie 3 miesiące plus nie rozliczone koszty użytkowania lokalu. Wspomniałem o firmie Quick Apartment aby nikt inny również nie został oszukany przez tę firmę prowadzoną przez prezes Barbara Grażyna Nikielska (prawdopodobnie rodzina p. Nikielskiego, wcześniej wspólniczka Komnaty Nieruchomości, wykreślona z KRS w 2017). Od pewnego momentu z tej firmy otrzymywałem przelewy więc korelacja między obiema firmami jest jasna. Obie siedziby firm są zamknięte. Nie można się z nimi skontaktować. Podsumowując - zachowanie nierzetelne, nieuczciwe, nie wywiązujące się z zapisów umowy. nie polecam !!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry