Organizacja ślubu i wesela to ogromny stres. Każda młoda para pragnie, żeby ten dzień był idealny, jedyny w swoim rodzaju, perfekcyjny. W tym całym szaleństwie bardzo ważny jest DJ. W końcu "przesiedziane" wesele to żadna atrakcja.
My DJ Grelika wybraliśmy czytając opinie innych par, które korzystały z jego usług (nigdy nie byliśmy na żadnej imprezie prowadzonej przez pana Grzesia) i był to strzał w dziesiątkę!
DJ Grelik jest otwarty na nowe propozycje, konkursy i zabawy prowadzi profesjonalnie i ze smakiem, a bloki muzyczne nie były ani za długie, ani za krótkie.
Powiemy krótko: o przedłużaniu wesela słyszał już pewnie każdy, ale czy ktokolwiek słyszał o przedłużaniu poprawin?! A u nas właśnie tak się stało! Goście mimo całonocnej zabawy na weselu podczas poprawin nie chcieli schodzić z parkietu, tak więc zabawa wydłużyła się. Przy pożegnaniach słyszeliśmy z niejednych ust, że na tak udanym weselu dawno/nigdy goście nie byli.
Z całego serca i z czystym sumieniem polecamy niesamowitego, charyzmatycznego, przesympatycznego DJa Grelika!!! Z nim każda impreza się uda! :)