Widok
Niestety nie polecam serwisu
Nigdy nie piszę tutaj negatywnych opinii dopiero gdy chce naprawdę uprzedzić kogoś przed daną usługą i mi się nie spodobła wyjątkowo. Tak jak poprzednik mam zastrzeżenia co do terminów realizacji. Miał być najpierw jeden dzień a się okazało że części muszą zamówić (moim skromnym zdaniem serwis powinien mieć je na miejscu zawsze a nie zamawiać je przez 5- 6 dni ale to moja opinia), to trwało także dłużej niż się spodziewano. Naprawa trwała chyba 1,5 tygodnia. Według umowy wszystko w porządku ale jednak spodziewałem się że telefon będe miał sprawnz w jakieś 2-3 dni max. Kontakt jest akurat całkiem dobry ponieważ piszą na mail status naprawy. Mam lekkie zastrzeżenie także do samej naprawy ale nie jest źle. Pozdrawiam Panów z obsługi ale nie jestem w pełni zadowolony z usługi, raczej nie wrócę.
Moja ocena
Monument9
kategoria: Salony tel. komórkowych
obsługa: 3
oferta: 3
promocje: 1
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 2
2.0
* maksymalna ocena 6