Drzwi klatkowe, niby nic, zdawało by się szybkie i proste w wykonaniu - w przypadku tej firmy to kompletna porażka. Raz komunikacja: albo totalny jej brak, na samo wymiarowanie czekałem tydzień, mieli dzwonić z ofertą - nie zadzwonili, mieli pisać - nie napisali. Absolutnie każdy kontakt był inicjowany z mojej strony, odpowiedź zazwyczaj po paru dniach.
Dwa: termin - na dzień dobry słyszałem 4-5 tygodni na wykonanie, po wysłaniu oferty była już mowa o 6-7 tygodniach a finalnie 9 tygodni od momentu wysłania zamówienia i ponad trzy miesiące od rozpoczęcia współpracy. Oczywiście umowę podpisują dopiero po dostarczeniu drzwi, więc formalnie są wolni od wszelkich zobowiązań wobec klienta.
Trzy i największa porażka to samo wykonanie drzwi. To co piszą o to zupełna fikcja (indywidualnie, każdy wymiar, etc.) Powierzyłem im kupiony przez siebie kodowy szyld (ze standardową wkładką), za otworowanie oczywiście policzyli ekstra natomiast na miejscu okazało się, że drzwi są za grube i ani szyldu nie dało się zamontować ani śrubek dopasować ani w ogóle domknąć drzwi. Monterzy piłowali, kombinowali i po 2 godzinach drzwi jako tako się domykają (trzeba czasem silnie trzasnąć) ale ogólnie porażka.