Widok

Nieuczciwy handlarz samochodów

Wejherowo Temat dostępny też na forum:
Ostrzegam przed auto handlem Klamrowski w Wejherowiena ul. I BPWP. Szukając auta w budżecie kilkunastu tyś zł trafiłem do tego Pana. Obejrzałem kilka samochodów i żaden nie był w stanie nawet zbliżonym do opisywanego przez tego handlarza. Za każdym razem jego tłumaczenie było takie same że nic nie wie o aucie bo to tylko jakiś klient wstawił. Nie jestem rzeczoznawcą ale też nie jestem ślepy widząc nie dopasowane części nadwozia, pasy lub szyby z datą inną niż produkcji auta czy też boczne lusterka w innym kolorze, mimo tego handlarz idzie w zaparte że samochód jest bezwypadkowy, pomijając że wcześniej mówił że nic o aucie nie wie, to wie jedno na pewno, "bezwypadkowe". Jedno z aut miało zepsutą turbinę, gwizdało i dymiło podczas jazdy próbnej. Handlarz na wieść o stanie auta jakie sprzedaje tylko wzruszył ramionami. Coś na zasadzie "nie ty to kto inny". Jeszcze w innym "bezwypadkowym" tylna szyba była przyklejona na silikon, tak niedbale że wyglądało to na robotę 5-cio latka. Takich przykładów można podawać wiele, wystarczy tam zajrzeć. Oczywiście pomijam fakt że każde z aut tego Pana w ogłoszeniu opisane jest jako "OKAZJA", już samo to powinno dać do myślenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chciałeś za kilkanaście tysięcy kupić samochód bez skazy??? Każdy w tym przedziale cenowym jest używany, nie stał w muzeum w gablocie, miał większe lub mniejsze przygody, posiada rysy, wgniecenia i jest brudny. Niejeden z nich miał urwane lusterko, wybitą szybę itp. A fakt, że piszą " okazja", "tanio", "igła"...to tylko chwyt reklamowy. W Tesco też na wszystkim jest napisane "promocja", "wyprzedaż", "gratis"...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
@AH

Żadna sensacja gdybyś napisał że trafiłeś na uczciwego - to by było coś ;]

@Oszust
W Tesco jest ta różnica że nie kłamią w żywe oczy ? A może się mylę... :) aczkolwiek złota zasada etyki mówi "Nie czyńmy tego, co ganimy u innych"
Skoro sprzedawca z etyką jest na bakier to chyba zawiedziony klient ma prawo podzielić się z innymi tą refleksją...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
nigdy nie kupie samochodu od handlarza, co do 2oo mam jednego i jest on pierwszym handlarzem którego mogę polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to tylko kwestia uczciwości osoby , która handluje...widać,że chłop co najwyżej może sprzedawać marchewki po 1,20 a nie auta,też sprzedaję auta i chłop mi pachnie takim giełdowo-wiejskim handlarzyną, ale widać że ludzie dają się nabierać na te chwyty bo z tego co kojarzę to on już handluje parę lat i jakoś nie upada...czyli klientów na badziewie nie brakuje...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty weź leki, bo chyba zapomniałeś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> każde z aut tego Pana w ogłoszeniu opisane jest jako "OKAZJA"

To akurat może być prawdą.
Każde z tych aut to dla sprzedawcy okazja na łatwy zarobek.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

dlatego jak kupowac od handlarza to od pewniaka z dobra opinia. ja mam od https://www.aaaauto.pl oddział w Poznaniu, pojechalismy po auto, bylo zgodne z opisem, dobra cena i ogolnie atrakcyjna byla oferta. Jezdze ponad pol roku i zadnych wad ukrytych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przecież tam po zdjęciach już często widać co to są za auta...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i tak, ale nie wiesz tak naprawdę skąd te zdjęcia. Mógł sobie z neta pobrać. Ja to wole uważać. Dwa razy już sie dałem oszukać na OLX.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

To gdzie szanowne społeczeństwo znalazło najkorzystniejszą ofertę na OC....? (17 odpowiedzi)

Tak jak w tytule ...... To gdzie szanowne społeczeństwo znalazło najkorzystniejszą ofertę na OC w...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

do góry