Widok

Nieudacznicy i ich poczynania

Wprost trudno uwierzyć w to, co robią ci nieudacznicy.
Żeby sobie tak w stopę strzelić i to dwa razy. Najpierw zaproponowali ludziom jedzenie robaczków, a potem wzięli się za Jana Pawła II. Taka złość piękności szkodzi. Tego się już nie da odzobaczyć. Wizerunek jest nie do uratowania. Tak to jest gdy ktoś usiluje walczyć z prawdą. Czy jest jeszcze ktoś, kto to popiera ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Tak to jest gdy ktoś usiluje walczyć z prawdą. Czy jest jeszcze ktoś, kto to popiera ?" Najskuteczniejszą formacją do walki z prawdą okazał się blok PIS. Jak widać, cieszy sią on nie słabnącym poparciem w Polsce.
O tym, że opozycja ma już "pozamiatane", napisałem parę dni temu w temacie toastów wznoszonych szampanem na Nowogrodzkiej. Zastanawiam się jednak dlaczego TVN to wykorzystał teraz. Jeżeli jest to fragment nie dostrzegalnej jeszcze taktycznej układanki sprzyjającej opozycji, to zaczekam z osądem. Natomiast jeżeli jest to jedynie ( aż ) jeden z przykładów bezwzględnej niezależności mediów, to wypada mi powtórzyć, że jest "pozamiatane" w temacie zmiany władzy w Polsce. Zadaniem rzetelnych mediów jest dążenie do przekazywania nam prawdy, nawet jeżeli będzie ona bolesna. I tylko od nas zależy, czy będziemy taką relatywizować, czy oczyścimy się z warstw brudu i hipokryzji, zamiatanych pod dywan. Jak się czują ci pokrzywdzeni, którzy mają odwagę mówić o swoim skrzywionym życiu, gdy słyszą teraz że obowiązywał wówczas inne standardy moralności, przyzwolenia. W próbie wyobrażenia sobie bycia na ich miejscu, kryje się jakże prosta odpowiedź, kto jest oprawcą i złem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezależność mediów komercyjnych wdziedzinie informacji ?
Toż to ewidentna bzdura.
Media komercyjne mogą być umiarkowanie niezależne jeśli chodzi o sfery poszukiwania zysku finansowego, ale posądzanie ich o dążenie do poszukiwania prawdy świadczy o głupocie. Do tego należy dodać, iż kwestią kluczową w przypadku mediów komercyjnych jest nędza kulturowa. Tylko idioci korzystają z mediów komercyjnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Muszę mieć wybór, kogo chcę oglądać, słuchać, czytać. Muszę mieć wybór, kogo na jakim kanale w pilocie mam przypisać. Muszę mieć wybór. Piszesz o i**otach korzystających z mediów komercyjnych. Pojęcie komercji w tzw polskich mediach ma swoisty wymiar. Porównał bym go do prostytutki i klienta. Jesteś człowiekiem PRLu, wiesz chyba zatem dobrze, że byli ludzie którzy słuchali komercyjnych mediów, podobnie zależnych według twoich kryteriów. Takie media jak Radio Wolna Europa, Głos Ameryki znane są ci zapewne z pogadanek na zebraniach ZMSu. Tak jak TVN obecnie, tamte rozgłośnie równie silnie powiązane były z USA. Także pluto na nich i ich słuchaczy.
Nie mam najmniejszych wątpliwości, że jesteś w stanie wysilić się na jakąkolwiek refleksję w ocenie tego co oglądasz i słuchasz, co nazywasz komercją i kogo i**otami. Bynajmniej. Jesteś z innego plemienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Niezależność mediów komercyjnych w dziedzinie informacji ?
Toż to ewidentna bzdura.

Oczywiście, ze bzdura. Jedynie media partyjne są bowiem rzetelne i przekazują wyłącznie sprawdzone wiadomości dla ludu. Tak jest np w Rosji i Korei Północnej oraz w Drugiej PRL. Prac z mediami komercyjnymi mówiącymi prawdę !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

Gadżety reklamowe (27 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można kupić gadżety reklamowe? Jest jakaś hurtownia?

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

do góry