Widok

Nieudacznicy?!?!

Dnem, to są ci wszyscy, którzy nie umieją się przyznać do błędu. Byłem kontrolowany dziesiątki razy i nigdy nie nie spotkałem się z chamskim zachowaniem ze strony kontrolera. W dodatku nigdy też nie widziałem, aby którykolwiek zachował się źle w stosunku do gapowicza! Czego jednak nie mogę powiedzieć właśnie o tych, którzy nie mają biletu. "Laski", które myślą można im podskoczyć i uciekają lub co gorsza kozak, który chwali się że zawsze jeździ bez biletu a ewentualna kontrola kończy się "bułą w ryj", to oni są nieudacznikami, którym przewiduję skończenie na dnie o wiele szybciej, niż kontrolerom, których uważam za całkowicie normalnych ludzi. Aby pracować w tej firmie, trzeba wykazać rzetelną postawą, której niestety wielu gapowiczów NIE WYKAZUJE. Jeżeli człowiek został wychowany na człowieka, to powinien to zrozumieć bez zbędnej dyskusji. Co innego jeśli mówimy o "boruciarzach", których głównym zajęciem jest niszczenie życia społecznego.
Moja ocena
oferta: 5
 
jakość usług: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Szkoda człowieku, że tak mało widziałeś albo nie miałeś zamiaru widzieć:(
Ja w przeciwieństwie do ciebie widziałem zachowanie twoich "kolegów"
którzy to jak zwykłe, pospolite chamstwo miało zamiar potraktować uczciwego człowieka stojącego w kolejce do konduktora aby kupić bilet.
Kto wie jak by się skończyło gdybym nie zareagował a za mną staną cały przedział ludzi dorosłych a nie szczeniaków. Na marginesie mojej wypowiedzi nie neguję konieczności zakupienia biletu, powinno się to robić a nie unikać zapłaty to nie jest w porządku.
Ps; całe szczęście, że jestem łysy ponad 100 kilowy facet to się nie boje twoich "kolegów" a lenie przydało by się od czasu do czasu jednej i drugiej stronie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
O widzę, że "Renoma" czyta opinie na swój temat i postanowiła poprawić swój wizerunek. Szkoda tylko, że w ten sposób....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
renoma jako sama firma mi nie przeszkadza bo po to sa przepisy by sie dostosowac . ale czemu pracuja tam niekompetentne osoby (cwoki) co wypisuja ludziom mandaty ktorzy nie posiadaja dokumentow tozsamosci . wedłog kanarow wystarczy ze jakas osoba poda dane osobowe innej osoby i osoba trzecia to potwierdzi i mandat gotowy droga renomo wy nieudacznicy jesli ktos nie posiada zadnego dokumentu wzywajcie policje w celu ustalenia danych osobowych . niewiem czy wy wiecie ale ludzie maja potem przez was problemy a nikt nie ma zamiaru płacić nie za swoje mandaty . na nazwisko mojej nazeczonej przyszło ich az szesc a mimo to nie korzysta z komunikacji miejskiej GDANSK. skoro było ich az szesc to potencjalnie renoma na az szesciu niekompetentnych pracownikow pozdrawiam PAWEŁ
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry