Widok

Niewinne

Filmy Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: Niewinne.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niewinne

Opinie do filmu: Niewinne.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

święte słowa

szkoda, że ludzie ciągle nabierają się na 'Maryję zawsze dziewicę', 'chrzest niemowląt', celibat itp, zamiast wierzyć biblii i oglądać dobre filmy. Słabej jakości pseudochrześcijańska propaganda tylko nastawia ludzi antagonistycznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

czysta prawda

Bardzo płytki.Nie to co polski komunizm.Jak spojrzeć na ich przywódców jak Tusk,Petru czy Nowacka to widać nie tylko teoretyczną znajomość marksizmu i leninizmu ale także ich stosowanie w życiu.
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gniot

Kolejny po Idzie element walki z Kościołem Katolickim (zakłamany, sfałszowany scenariusz) i Polakami.
Dla utożsamiających się z tzw. 2 sortem i historyków propagandy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Polecam

Film wyważony, podejście do tematu subtelne, piękna muzyka. Serdecznie polecam. MM
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

napisałeś o "zorganizowanej sekcie". Co przy tym myślałeś? Nie wiem, nie napisałeś.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo ciekawa historia. Dobrze że znalazła zainteresowanie poza Polską.
Dobrze oddany klimat powojennej sytuacji na polskiej prowincji.
Świetnie pokazane ludzkie dylematy i nieprzewidywalność losu.
Fatalny epizod z lekarzem żydowskiego pochodzenia. Pojawia się jakby przybył z przyszłości i takie wygłasza opinie, zupełnie nieuprawnione w czasie, kiedy rozgrywa się akcja filmu ( dla mnie niedoinformowanie reżyserki i scenarzysty i niestety bezrefleksyjnie powtarzana opinia o polskim antysemityzmie ).
Czegoś mi w tej opowieści brakuje.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

fantastyczna Lou de Laâge

niedawno w Żaku też świetna jako Sarah w Respire

no a Polki, ok, nie róbmy z Kuleszy bóstwa, zagrała poprawnie, niewdzięczną rolę miała
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15

OK, ale nie powiesz mi, że sztucznie naciągana egzaltacja w filmach o "cudach"

jest lepsza od poświadczonych materialnie dramatów rzeczywistego świata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie mówiłem o religii (swoją drogą zmiana statusu sekty przez zasiedzenie, to ciekawa koncepcja), tylko o głosujących,

to zrozumiałby każdy z IQ>50.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

To mógł być dobry film

Zabrakło dobrych rozwiązań scenariuszowo - reżyserskich.Jest kilka scen,które aż proszą się o lepsze zagranie. Brak wiarygodności ,dramatyzmu.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 7

Popieram

Kulesza już powtarzalna. Buzek genialna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

a może ty jesteś z jakiejś marginalnej sekty ?

Jak coś jest powszechne, ma 1050-letnią tradycję to nie może być sektą. Nieliczni odmieńcy i frustraci tworzą sekty.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 11

Dobry film

Idąc na ten film myślałam, że to ciężki kaliber, dołujący film a odkryłam film oglądający się lekko, pokazuje trudne decyzje, cierpienie kobiet ich dylematy jak i odwagę, wiara w Boga przez pryzmat oczu innej kultury, genialna gra aktorka Agaty Buzek. Mnie się podobał.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 38

LOL, wszystkie religijne filmy oceniane na maksa przez jakąś zorganizowaną sektę,

ale gdy tematem jest los zgwałconych przez żołdaków sióstr, to pies z kulawą nogą się nie zainteresował.
Taki jest własnie polski katolicyzm: płytki jak woda w kałuży.
popieram tę opinię 44 nie zgadzam się z tą opinią 51

Polecam

Dający do myślenia film. Świetna obsada aktorska.
Jak najbardziej polecam!
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 43

Niewinne

Opinie do filmu: Niewinne.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry