Widok

Niezadowolenie

Tak słabe oceny głównie dzięki Pani dyrektor, która robi wszystko żeby rodzice byli niezadowoleni. Potrafi oczerniać wszystkich dookoła i stawiać na swoim nawet jeśli nie ma racji.Nauczycielki wyglądają na zastraszone. Narzucanie radzie rodziców co ma kupować dla dzieci...rodzice powinni się postawić Pani dyrektor nie może być sobie Panem i władcą...i jeszcze jedno - Pani dyrektor co z religią??? przez cały rok poprowadziła Pani jedną to chyba trochę za mało...Najchętnie jwystawiłbym same jedynki ale szkoda mi pań, które się starają ale Pani dyrektor "wiąże im ręce"
Moja ocena
opieka: 2
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z opinią całkowicie.Pani dyrektor nie liczy się z nikim poza sobą.Podobno nie przedłużyła umowy nauczycielce,która była dla niej niewygodna,bo śmiała walczyć o swoje,innym też uprzykrzyła życie jak się odezwali-lepiej zatrudnić nowego i go urobić na swoje niż zatrzymać dobrego,sprawdzonego pracownika(bo ma swoje,inne niż dyrekcja,poglądy)-czasy komuny się kłaniają!Moje dziecko już zakończyło edukację w tym przedszkolu,ale współczuję innym
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry