Widok

Niezadowolona

Pierwszy raz byłam na zajęciach na Zumbie, wyborem szkoły sugerowałam się opiniami innych użytkowników. Większość była pozytywna ale jedna neutralna dotyczyła stanu technicznego szkoły a mianowicie zimna w szatniach, braku wycierania podług. Nie zrażona tą opinią wybrałam się na zajęcia. Jak się okazało w szatni był straszny ziąb, w sali podobnie. Żałowałam że nie miałam bluzy na sobie. Na zajęciach po jakiś 15 min lustra były kompletne zaparowane co znaczy że nie ma tam żadnej wentylacji, sale są nieogrzewane co skutkuje strasznym zaduchem i wilgocią w powietrzu. W połowie zajęć (przy aplauzie stałych bywalczyń) pani z recepcji otwiera okna żeby choć trochę wywietrzyć salę, odparować okna. Próby wycierania ręcznikiem luster nic nie dały. Niestety po reakcjach dziewczyn tam ćwiczących, widać że jest to powszechnie stosowane. Jest to bardzo duży minus ponieważ po jednych zajęciach czuję się podziębiona, przewiało mnie od tej "naturalnej klimatyzacji". Szkoła może i ma zaplecze instruktorów i szeroki wachlarz zajęć ale mogliby pomyśleć nad innym lokalem. Osobom bardziej wrażliwym na zmiany temperatur i przeciągi szczerze odradzam ze względu na zdrowie.
Moja ocena
oferta: 6
 
poziom nauczania: 5
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 2
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Witam serdecznie,

dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Jesteśmy dumni z naszych instruktorów i zajęć, które oferujemy, zdajemy sobie jednak sprawę, iż stale musimy ulepszać warunki techniczne naszej szkoły. Z uwagi na potrzeby naszych kursantów z dniem 07.04.2013r uruchomiliśmy nowy system wentylacji dostosowany do potrzeb szkoły tańca, który zdecydowanie zwiększy komfort na zajęciach.
Pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry