Widok
Niezadowolona z DJ
DJ gra pod siebie, nie widzi ludzi na parkiecie, jest niedostępny i arogancki. Powinien puszczać muzykę dla gimnazjalistów. Jest zbyt młody i nieprofesjonalny. Nie polecam dyskoteki dla gości 30-50 lat.
Moja ocena
obsługa: 5
klimat i wystrój: 3
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 3
4.0
* maksymalna ocena 6