Widok

Niezapomniana i jedna z najjlepszych imprezi w naszym życiu!

Ze względu na naprawdę świetną imprezę tj sobota 08.09.2016 twardo postanowiłem sobie podzielić się wrażeniami z innymi. Piszę też w imieniu całej rodziny i myślę, że też w imieniu osób, które bawiły się razem z nami i podczas przerw wypowiadały podobne opinie. W Róży Wiatrów obchodziliśmy rodzinną imprezę (jedną z kilku tego wieczoru). Potrawy nam serwowane były pisząc w wielkim skrócie - wykwintne, niezwykle estetyczne i przepyszne! Dj Krzysztof, jak się przedstawił, zrobił taką imprezę, że jeszcze dziś tzn w poniedziałek mamy zakwasy w mięśniach. Cała sala z inicjatywy Dj'a, bez względu na obchodzoną okoliczność odśpiewała wspólnie sto lat. To było niesamowite! Najlepsze było to, że była taka muzyka, ze wspólnie bawiły się chyba z pięć pokoleń! Rewelacja! Teraz na temat obsługi. Panowie kelnerzy niezwykle mili i pomocni w każdej sytuacji, a było kilka ciężkich. W tych czasach nie ma już chyba lokali z tak wyjątkowym, oczywiście pozytywnie klimatem. Polecamy ten lokal, dziękujemy szefostwu, obsłudze, a zwłaszcza Panu Dj'owi Krzysztofowi, który za okolicznościowe dedykacje nie chciał nawet przyjąć od nas pieniędzy. Szkoda, że mieszkamy tak daleko, ale polecamy ten lokal każdemu!
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 5
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

dziękujemy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry