Widok

Niezapomniane chwile

Cieszę się że jestem absolwentką AM. Uczelnia jest naprawdę przyjazna, Panie w dziekanacie miłe (i jak ma się jakiś problem to najlepiej zwrócić się do nich), a z większością wykładowców da się dogadać. Oczywiście zawsze znajdzie się wyjątek od reguły, ale to uważam że wszędzie i nie ma uczelni doskonałej. Ogółem studia przeszłam bez jakichkolwiek problemów. Studiowałam zaocznie na wydziale Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa. Dodatkowo plusem jest tamtejsza stołówka, która ma bardzo dobre i tanie obiady, co prawda jest kolejka ale nigdy mi się nie zdarzyło abym nie zdążyła. Zajęcia trwają długo, bo czasami od rana do samego wieczora, ale w zamian jest mniej zjazdów, a po zajęciach często szłam z grupą na piwko (5-6zł) do Bukszprytu (uczelniany pub), który jest w tym samym budynku ;) Jest tam też bilard, więc wiadomo gdzie spędzałam dłuższe przerwy :P To tyle z przyjemności, a co do poziomu kształcenia również nie jestem zawiedziona. Większość materiałów naukowych dostępna jest w portalu Ilias. Większość wykładowców przyjemna i jak człowiek sobie chociaż raz powtórzy to nie ma problemu ze zdaniem. Choć zdarzają się bardziej wymagające przedmioty. Ogółem nie żałuję i polecam! :)
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyciąganie kasy

Przestrzegam przed studiowaniem na Akademi Morskiej w Gdyni w systemie niestacjonarnym magisterkę!!! Po prostu jakaś żenad!!! Szkoła nastawiona na wyciąganie kasy przy minimum zajęć!!!! zjazd na miesiąć a reszta na maila a póżniej egzamin z MOP met. oceny produktów czyli fiza i chemii, kobyła jak nic!!Babka przemiła ale wielką niewiadomą jest to jak ona ocenia bo u nas 99 % nie zdało, połowa bierze warunek a reszta rezygnuje. Jak mozna robić mega egzamin bez laboratoriów!!!!Przestrzegam przed studiowaniem na Akademi Morskiej w Gdyni w systemie niestacjonarnym magisterkę!!! Po prostu jakaś żenad!!! Szkoła nastawiona na wyciąganie kasy przy minimum zajęć!!!! zjazd na miesiąć a reszta na maila a póżniej egzamin z MOP met. oceny produktów czyli fiza i chemii, kobyła jak nic!!Babka przemiła ale wielką niewiadomą jest to jak ona ocenia bo u nas 99 % nie zdało, połowa bierze warunek a reszta rezygnuje. Jak mozna robić mega egzamin bez laboratoriów!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry