Widok

Nigdy wiecej

Odradzam korzystania z usług młodej blond dziewczyny , ponoć jest już fryzjerka ale umiejętności brak, mycie głowy byłoby dobre jeśli nie chaczyła by swoimi pazurami i nie lała co chwile zimną wodą ale to jest do wybaczenia bo zrobila jakiś masaż, nastepnie strzyżenie po samym wyjsciu jak je ulożyła było dobrze ,ale po tym jak już ulożyłem po swojemu wyszły dłuższe włosy i oczywiście schody , przy strzyżeniu jej maszynka chaczyła jak cholera. Niewiem czemu tak 'prestiżowy' salon ma tak beznadziejne maszynki . do tego cena nie jest adekwatna do wykonanej usługi 50zl za beznadziejne strzyżenie. Myślałem że to jednorazowa wpadka owej dziewczyny ale poszedłem drugi raz i było jeszcze gorzej. Niestety ale musze zrezygnować.Stanowczo odradzam tej młodej fryzjeki a szefostwo powinno bardziej uważać kogo zatrudnia
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
kreatywność: 1
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 3
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Pana. Bardzo nam przykro ,że spotkała Pana taka sytuacja w naszym salonie . Tłumaczenie tego na forum nie ma sensu ,dlatego serdecznie zapraszamy Pana do salonu w celu rekompensaty. Zależy nam na zadowoleniu klientów . Prosimy o kontakt -czeka miła niespodzianka. Z poważaniem -kierownik salonu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwi mnie bardzo reakcja salonu - jeden zły, niepotwierdzony komentarz=nagroda i rekompensata.... Chyba zaraz dodam jakiegoś negatywa;)
Patrząc przez pryzmat wypowiedzi osoba, która ją pisała popełnia błędy ortograficzne, nawet pomimo używania słownika, dlatego rozważyłbym jej zweryfikowanie w pierwszej kolejności....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trafny komentarz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo to jest beznadziejny salon a Pani blondynka jest beznadziejna w szczególności ....Nie polecam !!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry