Niteczka

Pracownie krawieckie

Gdańsk, Platynowa 11/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrej - ocena Perfekcja i niesamowitość.
~Andrej
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 13 lutego 2024

Iza - opinia Jestem bardzo zadowolona: szybki termin realizacji i bardzo miła obsługa.
~Iza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 marca 2023

Gosia I. - opinia wątek zamknięty Jestem na tak- Korzystałam nie jeden raz i zawsze byłam bardzo...
~Gosia I.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 marca 2020

Super - polecam wątek zamknięty Szybko, miło i fachowo- mam super dopasowane spodnie- zdecydowanie TAK!!!!
~Martusia.2000
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 maja 2019

REWELACJA wątek zamknięty Spodnie skrócone, zamek do kurtki wszyty, Koszula dopasowana- rewelacja-...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 grudnia 2017

warto-polecam wszystkim wątek zamknięty Bardzo dobra pasmanteria- właśnie tu kupiłam włóczkę , którą wszędzie...
~ala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Szkoda czasu! wątek zamknięty Pani tak nieuprzejma, ze chciałam wyjść po kilku minutach... lepiej pójść do...
~Ola
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2017

fajny sklep wątek zamknięty fajny sklep , pomysłowa kobitka- generalnie super!!!
~JA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Alicja - opinia wątek zamknięty Pani krawcowa uratowała moją ukochaną sukienkę - przypadkowo zahaczyłam o...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

Barti - opinia wątek zamknięty CZŁOWIEKU - tam kupisz wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Barti
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

UDAŁO SIE ! wątek zamknięty Bardzo miły salonik napraw usług krawieckich. Miałem do naprawy paskudne...
~Daniel303
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry